Wpis z mikrobloga

@JAI2L9LAD: No i bardzo dobrze napisał. Dasz jednemu dziecku, przyjdzie drugie. Rodzic trzeciego się zapyta dlaczego ma płacić skoro niektórzy dostają za darmo. Kucharka chciała dać dziecku jeść? Mogła w czasie przerwy w pracy oddać swoje kanapki, nikt by nie miał jej nic do zarzucenia.
  • Odpowiedz
wg. free-thinkerów powyżej, najważniejsze, żeby jedzenie się zmarnowało i wylądowało w koszu, pan milioner zarobił, a dziecko zmarło z głodu - zapewne zwłaszcza, że czarne.


Esencja wykopu.

@Tywin_Lannister: A czy tobie ktoś broni kupić tonę jedzenia i je zmarnować? No może w Polsce, gdzie jedzenie się „marnuje” nie wiadomo czemu. Każdy ma prawo do rozporzadzania swoją własnością.

I tak, dziecko na stołówce akurat umierało z głodu:) weź może usuń już
  • Odpowiedz
@Gaku745: To jedz żarcie do kosza. Niektórzy są za tępi żeby zrozumieć ze jak ktoś najmuje ich (płaci im) za wrzucenie swojego towaru do kosza (powtarzam, swojego towaru) to mają wrzucić ten towar do kosza bo za jego wrzucenie do kosza biorą pieniądze. Mam rozrysować czy dotarło?
  • Odpowiedz
  • 1
@JAI2L9LAD borze muj zmiłuj się nad ludźmi, którzy czytają takie "fakty" i je łykają. Jak czytam "w pewnej szkole" to już wiem, że ktoś ma fantazje. W dodatku gdzie jest źródło tej informacji? ()
  • Odpowiedz
@xandra: Kradzież jest naganna, dobrze, że została zwolniona. Jeżeli chcesz pomóc to pomóc można z własnych środków przecież to kilka/kilkanaście złotych. Duże firmy również mają środki na pomoc charytatywną, moja sporo pomaga z własnych pieniędzy oraz przygotowuje akcje charytatywne dla pracowników jak bycie Mikołajem dla biednych czy dzieci z domów dziecka gdzie możemy komuś przygotować prezenty. Poza tym pracując, płacąc podatki oddaję sporo z mojego 1% podatku oraz funduję wszelkie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
tam w tym małym korwinowskim rozumku

@xandra: tak bo tylko kuce korwinisci są przeciwko złodziejstwu. Argumentacja na poziomie Sidneya Polaka, że tylko wybprcy konfederacji nie chcą opłaty reprograficznej xD

Ratunku faszyzm bo nie pozwalają kraść :D
  • Odpowiedz