Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 124
Śniadanko. Wegetariańska kiełbaska (tak, jeśli coś wygląda jak kiełbasa i tak smakuje, będę to nazywał kiełbasą, nawet jeśli nie zawiera mięsa), warzywa i buła + kawka.
Wegetariańska kiełbasaaaaa? huuurrr duuuurrrrr, to jest trawa a nie jedzenie.
Huuurrr duuurrrr jak on m może pisać, że to kiełbasa huuurrr duurrr ( ͡ ͜ʖ ͡)
#gotujzwykopem #wegetarianizm #jedzenie #sniadanie
adamszuba - Śniadanko. Wegetariańska kiełbaska (tak, jeśli coś wygląda jak kiełbasa i...

źródło: comment_1623478256dAFpvS6cVPNvtUvIl86MK9.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adamszuba: Nikt nie skrytykował vegekiełbasy. op:

Tak, bawi mnie prawacki ból dupy wywoływany tym, że ktoś nie je mięsa, a do tego może o tym głośno mówić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Chodok: @Popularny_mis: Mój wpis jest wynikiem wcześniejszych doświadczeń z wegeżarciem, które wrzucałem na vikop - byłem mianowicie atakowany za to, że mięsnego określenia używałem do niemięsnych potraw ( ͡° ͜ʖ ͡°). Teraz trochę trolluję i cieszy mnie to. Może zarzutka zbyt oczywista, to fakt. Kolejne będą bardziej subtelne.
A to, że napisałem o prawackim bólu dupy, to wynika z tego, że wegetarianizm krytykowany jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@adamszuba: to co mnie boli z tymi wynalazkami vege jest to że nie są zdrowe i są bardzo wysoko przetworzone... To już lepiej sobie machnąć pomidorka z fasolką.
Chociaż jak ze wszystkim raz na jakiś czas to i anioł by się skusił.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rnanrn: No bo wiadomo, że kiełbasa ze zwierząt jest mniej przetworzona i bardziej zdrowa ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Masz rację, że co jakiś czas można sobie pofolgować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adamszuba: kiełbasę mniej niż 88% mięsa staram się unikać, a i tak jem sporadycznie... Często od mocno przetworzonego jedzenia właśnie jak kiełbasy albo kabanosy robi mi się syf, krosty na twarzy i klacie.
  • Odpowiedz