Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 124
Śniadanko. Wegetariańska kiełbaska (tak, jeśli coś wygląda jak kiełbasa i tak smakuje, będę to nazywał kiełbasą, nawet jeśli nie zawiera mięsa), warzywa i buła + kawka.
Wegetariańska kiełbasaaaaa? huuurrr duuuurrrrr, to jest trawa a nie jedzenie.
Huuurrr duuurrrr jak on m może pisać, że to kiełbasa huuurrr duurrr ( ͡ ͜ʖ ͡)
#gotujzwykopem #wegetarianizm #jedzenie #sniadanie
adamszuba - Śniadanko. Wegetariańska kiełbaska (tak, jeśli coś wygląda jak kiełbasa i...

źródło: comment_1623478256dAFpvS6cVPNvtUvIl86MK9.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adamszuba: śmieszne jest tylko to że musicie coś koniecznie nazywać nazwami produktów mięsnych, lubię sobie hummus #!$%@?ć ale nikt go pasztetem nie nazywa a w przypadku wege drąga to musi być Kiełba xD
  • Odpowiedz
@adamszuba: #!$%@? mać typie, nie rób nam wstydu. Wegetarianizm/weganizm to wspólny cel a nie sposób na wywolanie u kogoś bólu dupy. Chyba że jesteś antywege i trollujesz, to brawo, bo odpisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przewodnik: Wiesz, ja nie mam takiego celu, żeby innych nakłaniać do wegetarianizmu. Nie bardzo obchodzi mnie co ludzie jedzą, nie chcę nikogo zachęcać do zmiany diety. Odkryłem za to rozkosz w trollowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaczęło się kiedy wrzuciłem zdjęcie wegeburgera na wykop. Okazało się, że jest to temat (to, że ktoś je wegeburgera) dla wielu mirków ważny, bulwersuje ich. A ja mam frajdę z
  • Odpowiedz