Wpis z mikrobloga

#rosja
Popatrzcie na zdjęcie.
Wiecie, co robi ten pan? Usiłuje protestować w Rosji. Udaje, że trzyma jakiś plakat czy transparent. Nie wykrzykuje żadnych haseł. Nie ma w rękach żadnego fizycznego przedmiotu....
A wiecie, co wpisano w protokół, na podstawie ukarano tego człowieka i innych w ten sposób protestujących?
Fragment autentycznego protokołu: "...zatrzymani trzymali w rękach niewidoczne plakaty z antyrządowymi napisami"
yosemitesam - #rosja
Popatrzcie na zdjęcie.
Wiecie, co robi ten pan? Usiłuje protes...

źródło: comment_16234759767u9cv6hpnqyB2UPZPo974r.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@Opipramoli_dihydrochloridum: No jebnął mu tą butlą z gazem na ostatnim filmie, śmiem twierdzić, że nie do końca tak się pacyfikuje już leżącego :D. Byczqu nie marnujmy na siebie czasu, ja twierdzę, że policja jest źle wyszkolona, ludzie są tam źle dobierani a funkcjonariusze przez to często przekraczają swoje prawa zasłaniając się blachą. Ty twierdzisz inaczej i w sumie mam to w dupie jak i ty mnie. A teraz jadę do
  • Odpowiedz
@maz00rskie_mleko: @yosemitesam:

Tak, tak, szury. Zwłaszcza, że w Polsce jest największą wolność protestowania w Europie. Nawet podczas pandemii, gdy miały miejsce te wulgarne protesty. Sprawdźcie sobie, jak się kończyły protesty w Holandii i Francji.

To już nie 2008-2015, gdzie za okrzyki "DONALD MATOLE", szło się siedzieć na 48h.
  • Odpowiedz
@spere:

XD ojoj, twierdza tak bardzo oblężona :( Policjanci zawinęli pana do radiowozu za odmowę podania danych personalnych, zgodnie z obowiązującymi od dekad procedurami. Propagnda w Wiadomościach to przy tych wysrywach niewinna fraszka.
  • Odpowiedz