Wpis z mikrobloga

#rosja
Popatrzcie na zdjęcie.
Wiecie, co robi ten pan? Usiłuje protestować w Rosji. Udaje, że trzyma jakiś plakat czy transparent. Nie wykrzykuje żadnych haseł. Nie ma w rękach żadnego fizycznego przedmiotu....
A wiecie, co wpisano w protokół, na podstawie ukarano tego człowieka i innych w ten sposób protestujących?
Fragment autentycznego protokołu: "...zatrzymani trzymali w rękach niewidoczne plakaty z antyrządowymi napisami"
Pobierz yosemitesam - #rosja
Popatrzcie na zdjęcie.
Wiecie, co robi ten pan? Usiłuje protes...
źródło: comment_16234759767u9cv6hpnqyB2UPZPo974r.jpg
  • 74
@ciachostko: Pisowska polityka prowadzenia państwa jest identyczna jak ta przed 1989 i nikt mnie nie przekona do zmiany zdania.

@to_niezle: sracz kobiet miał sens przez 2 dni później to już marsz bydła. Nie chodzi mi o zachowanie na nim a o sens uczestniczenia, na dwa tygodnie stał się po prostu modny. Poza tym uważam, że strajki nie mają najmniejszego sensu obecna władza kładzie na nie #!$%@? i to skutecznie sens
@maz00rskie_mleko: ah, czyli jak zapytałem o dowody to się nagle okazało, że nic takiego nie miało miejsca. Wykopowy standard :D mam juz pełną kolekcje takich ‚dowodów na brutalność polskiej policji’ :D jakos jak zawsze pytam to albo nie dostaje odpowiedzi (patrz obrazek) albo co najwyżej jestem wyzywany :D
‚nie wiem o co chodziło w te sytuacji’ Szkoda, że nie wiesz. Chętnie byś usprawiedliwił niemiecką policję :D Fajnie że jesteś taki wyrozumiały
Pobierz Opipramolidihydrochloridum - @maz00rskiemleko: ah, czyli jak zapytałem o dowody to si...
źródło: comment_1623499158QjdilVUFBfo5yWF80Pftqc.jpg