Wpis z mikrobloga

@karski: o cholera, to faktycznie poważny problem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szkoda tylko że jak widzą Chada i wyborażają sobie że przetrzepie je swoim ogromnym buzdyganem to wszelkie myślenie idzie w odstawkę. Tak jak ta p0lka która przelała hajsik bo jakiś Will Smith z Mozambiku do niej napisał "będzie roochanko głupia p0lko, wyskakuj z kasy" XDDD i wysłała hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PogryzionyPrzezPokemony wiesz no, tinder nie zrzesza wszystkich Polek, często są tam odpady, których nikt nie chciał na dłużej. W moim otoczeniu jest pełno przyzwoitych dziewczyn, które nawet nie mają pojęcia, że w internecie toczy się jakaś wojna damsko-męska
@karski: Ale ja nie mówię że wciskasz kit czy coś ¯\_(ツ)_/¯ Nie wiem co o tym myśleć jak czytam niektóre wysrywy normików i oni naprawdę wierza w jakieś teksty że locha która skakała na orgazmusach czy miała kilku bolców jest towarem pełnowartościowym a nie wybrakowanym także tego, różnie to w życiu bywa i co dla normika często jest normalną różową dla mnie jest szonem zwykłym ( ͡° ͜ʖ ͡
@PogryzionyPrzezPokemony Wyobrażenie świata na podstawie wpisów osób z portalu ze śmiesznymi obrazkami nie ma sensu. Im dłużej bierzesz je bardziej do siebie, tym stajesz sie bardziej sfrustrowany. Jeżeli miałbym problem ze znalezieniem partnerki w Polsce, to szukałbym gdzie indziej, ale najpierw trzeba odejść od komputera, a nie zwalać winę na rodziców albo brzydką twarz za swoją nieporadność życiową.
@karski: Jeżeli można zauważyć takie tendencje nie tylko na portalu ze śmiesznymi papieżami to wtedy przestaje być takie oczywiste ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale najpierw trzeba odejść od komputera, a nie zwalać winę na rodziców albo brzydką twarz za swoją nieporadność życiową.


@karski: Dzięki za radę ale niestety zbyt wiele się nie da zrobić, problem najprawdopodobniej leży w tym mitycznym i bliżej nieokreślonym charakterze który ma