Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PurpleHaze: smak jest spoko, jak sam sok z buraka, ale cena (przynajmniej w w Lidlu koło mnie) jest wyższa prawie dwukrotnie od butelki 0.33 soku z buraka z jabłkiem (2.49 vs 1.39).

Ogólnie jak kupowałam po opakowaniu spodziewałam się, że będzie to jakieś gęstsze, a to sok z idiotycznej tytki.
@PurpleHaze: mam odruch wymiotny na samą myśl, a w czasie wysiłku to już w ogóle. Nie mówiąc po tym że po toalecie nie wiesz czy przegiąłeś z dystansem, czy to sok z buraka już opuszcza organizm xD
@PurpleHaze: w 100g 48kcal i 11g cukru, szkoda miejsca na takie smieci, jak w typowym zelu na 100g masz 75g ww i 300kcal, smaku nie bede oceniał bo ja osobiscie mam odruch wymiotny na czerwonego buraka, ale komus moze smakowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Stormweaver: to raczej jako zastepstwo zelu dla walorow smakowych, niz typowe uzupelnienie na bieg. Ewentualnie walic przed, bo widzialem na tej stronie inne smaki, bardziej normalne.

piję to każdego dnia


@blazko: tak z wlasnej woli? ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nohtyp_: widziałam w moim Lidlu ostatnio, ale takie Fortuny (chyba?), w lodówce dawno nie widziałam także. Tak to do Auchan chodzę po kartony. Bereznowska twierdzi, że taki niekoniecznie świeżo wyciskany też działa to jej wierzę :D
tak z wlasnej woli? ( )


@PurpleHaze mi smakuje, może trochę za słodki. Biegacz narysowany na opakowaniu, więc dodatkowa motywacja.
Tylko sikam na czerwono później( ͡º ͜ʖ͡º)