Wpis z mikrobloga

HEJ MAM DO WAS PROŚBĘ halo #seks #pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski #zwierzeta #nudes
Mam prośbę, a mianowicie: dużo kociaków teraz rodzi i są ogólnie w kiepskiej sytuacji, sama dokarmiam kiedy mogę ale jest ich ogrom
Chodzi o to żebyście wzięli mięsko z lodówki, np jakieś mielone mięsko, ważne by bez kości i położyć je w miseczce gdzie widzicie kotki, w różnych miejscach świata!!
Na pewno to docenią a w szczególności chodzi tu o mamusie karmiące
Proszę o wysyłanie mi w wiadomości zdjęcia miseczki z mięskiem a obok karteczka lub wasz nick napisany na dłoni w kadrze


Zbieram do 8:00, każdemu w odpowiedzi wysyłam spersonalizowany nudes!!!
Buziaki
  • 59
  • Odpowiedz
@nakolkach na osiedlach sa specjalne osoby, ktore dokarmiaja zwierzeta - mozna sie zglosic w urzedzie i nawet hajsik daja.
Randomowe dokarmianie zwierzat powoduje, ze dokarmiasz wszystko co zyje nie daleko w tym szczury.
A to, ze kotki nie powinny pic mleka to swoja droga.
  • Odpowiedz
@zdechly_jez: oooo to tak! Słyszałam o kastracji ale płaciliśmy normalnie bo to dla zameldowanych w mieście a my bez meldunku :D fajna sprawa, bardzo
Ale dzięki, ciekawa sprawa, pójdę przy okazji się dowiedzieć
  • Odpowiedz
Już lepiej powiedz że dla zwierzątek, to ci chociaż jakieś naprawdę ładne dam


@nakolkach: a niech będzie. Dla zwierzątek, tych małych i tych dużych - za wyjątkiem mizoginów z wykopu.

ciekawość prowadzi ludzi do wkładania sobie ogórków do dupy i mówienia na sorze że na nim usiedli przypadkiem


Nie moja bajka, ale cytując chłopa którego szanuję - "są różne fetysze, ponoć każdy przyjemny".
  • Odpowiedz