Wpis z mikrobloga

HEJ MAM DO WAS PROŚBĘ halo #seks #pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski #zwierzeta #nudes
Mam prośbę, a mianowicie: dużo kociaków teraz rodzi i są ogólnie w kiepskiej sytuacji, sama dokarmiam kiedy mogę ale jest ich ogrom
Chodzi o to żebyście wzięli mięsko z lodówki, np jakieś mielone mięsko, ważne by bez kości i położyć je w miseczce gdzie widzicie kotki, w różnych miejscach świata!!
Na pewno to docenią a w szczególności chodzi tu o mamusie karmiące
Proszę o wysyłanie mi w wiadomości zdjęcia miseczki z mięskiem a obok karteczka lub wasz nick napisany na dłoni w kadrze


Zbieram do 8:00, każdemu w odpowiedzi wysyłam spersonalizowany nudes!!!
Buziaki
  • 59
  • Odpowiedz
Aha no i oczywiście nie mówię kto mi wysłał i w ogóle, w milczeniu wysyłam po prostu załącznik w odpowiedzi na wasze miseczki z mięskiem dla kotkow **
  • Odpowiedz
@healfwer: uświadamiać, ale jak się nie da no to już karmić ( ͡° ʖ̯ ͡°) z głodu przez debilizm ludzki nie powinny umierać, fundację robią co mogą, organizują łapanki, kastrują ale co z tego jak KOT MUSI WYCHODZIC NA ZEWNATRZ, BO TO KOT!!! i masz #!$%@? kolejne 20
My teraz braliśmy drugiego kotka od pani że wsi której kot rodzi kiedy ma ochotę - i #!$%@?
To
  • Odpowiedz
@nakolkach: akurat jutro miałem iść karmić kotki ale pewnie po 8 ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ja twoich nudesów nie chce, ale jeśli się wyrobię to chętnie przekażę nagrodę komuś kto napisze sobie mój nick na czole xD
  • Odpowiedz