Wpis z mikrobloga

A poza tym uważam że robienie takich fejków powinno być ścigane przez policję tak jak każde inne oszustwo.


@sweet_dream99: Może od razu powództwo cywilne z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązania? Miało być po same kullen z Chadem a tu taka przykra niespodzianka.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sweet_dream99: Właśnie dały, np. ten post. Celem akcji jest odczarowywanie świata, przez wskazywanie jakie cechy "charakteru" odpowiadają za poziom zaufania do człowieka i ocenę jego ciekawości. I robi to świetnie.
  • Odpowiedz
@sweet_dream99: po paru postach na wykopie mi to się znudziło i uważałem że to chyba zbyt duże chamstwo.
Ale z każdym tym placzem na Mirko zmieniam zdanie i tej trolling nieźle wściekł różowe xD
  • Odpowiedz
@sweet_dream99: Zgadzam się z tobą. Możesz robić z kim chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz. Robienie fejkow powinno być ścigane przez policję np fota w makijażu i miesiąc przygotować vs parchaty ulaniec w realu. Jak to często bywa u kobiet.
  • Odpowiedz
@sweet_dream99: Puszczaj sie nawet więcej jak chcesz. Po prostu nie forsuj jakiś #!$%@? ustaw ze mamy tobie sponsorować środki antykoncepcji czy tym zabieg aborcji z wykwalifikowanym personelem za 4000zl. Umówmy sie tak, dopóki robicie to za własna kasę, mam to w dupie. Jeżeli zaczniecie drzeć jape ze chcecie cos za darmo to automatycznie powołujecie ze w naszym interesie jest naleganie A MOŻE WYSTARCZY.
  • Odpowiedz