Wpis z mikrobloga

Czekajcie bo ja tu czegoś nie rozumiem:
Prywatna firma/kanał na YouTube jaką jest #kanalsportowy której jedynym z szefów i założycieli jest Krzysiu Stanoski postanowiła nie zaprosić do swojego programu chorej na głowę skrajnie lewackiej szkodliwej spolecznie osoby jaką nie watpliwie jest Staśko
I przez to armia lewackich oszołomów próbuje im zaszkodzić i zerwać umowę z Tyskie?
Kiedy wy wkoncu zrozumiecie że to prywatna firma i może robić i zapraszać do siebie kogo im się tylko spodoba a wam c*j do tego...
#bekazlewactwa
Cosipi - Czekajcie bo ja tu czegoś nie rozumiem:
Prywatna firma/kanał na YouTube jak...

źródło: comment_1623320679CVKAnQ53oWkT7pLNMrS5o1.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@Cosipi: Ale lewactwo jak sie nie #!$%@? do kogokolwiek to wygląda jak na obrazku. Najbardziej mnie śmieszy jak jest artykuł o segregowaniu na płci saun, to piszą "Jakby było prywatne to nie mam nic przeciwko ale napewno jest z publicznych pieniedzy", po czym w kolejnym artykule jest o prywatnej firmie robiącej jakąś segregacje czy cokolwiek godzącego w ich #!$%@? teorie i robią dokładnie te same fikołki xD
  • Odpowiedz
@Cosipi: Wszystko zrobią dla najpierw - uzyskania korzyści finansowej, a w razie niepowodzenia tej misji - utrudnienia komuś uzyskania korzyści finansowej. Pięknym kontentem była ta ustawa reprograficzna na Kanale Sportowym i kilka odcinków Dziennikarskiego Zera czy Stanowiska o Staśko/Kapeli i innych lewackich wysrywach, ale momentami żałuję, że aż tak ich to wylansowało w internecie, teraz dostają #!$%@? i chcą jeszcze więcej atencji, tak już na siłę. Doczepili się jak wygłodzone
  • Odpowiedz
@Cosipi: Stu lewarów kontra medium zapewiające Tyskie kilka milionów wyświetleń na YT miesięcznie. No ciekawe jak to sie zakończy xD

Kiedy wy wkoncu zrozumiecie że to prywatna firma i może robić i zapraszać do siebie kogo im się tylko spodoba a wam c*j do tego...


No niby tak, ale jednak Justjoin.it sie obsrało i anulowało Mentzenowi webinar z powodu naporów paru lewaków.
  • Odpowiedz
@MirkobIog: jeszcze ciekawiej się robi kiedy spojrzy się na obraz przeciętnego fana piłki nożnej w Polsce. Przecież od lat, przez środowiska lewicowe, utrwalany jest stereotyp kibic = kibol z gwoździem w mózgu, najczęściej nazista, brak zębów, nie potrafi poprawnie mówić, pracuje na czarno i jest rasistą. Na prawdę nie mam pojęcia, jak oni chcą coś uzyskać, po przypięciu kibicom takiej łatki?
  • Odpowiedz
Kiedy wy wkoncu zrozumiecie że to prywatna firma i może robić i zapraszać do siebie kogo im się tylko spodoba a wam c*j do tego...


@Cosipi: a potem prawaki płaczą o ban dla Trumpa, gdzie tu konsekwencja
  • Odpowiedz
Już widzę jak Tyskie jako firma kojarzona głównie z męskimi inicjatywami stanie po stronie Staśko, która oczywiście uważa, że wszyscy mężczyźni są źli. I masz racje jest to prywatna firma, chociaż tłumaczenie Stanowskiego, że ona jest mało sławna i dlatego nie weźmie udziału to śmiech na sali bo Kapela, który wydaje poezje której nikt nie czyta i dawno przez wszystkich zapomniany Sindey Polak to nie są ludzie o szczytowej rozpoznawalności.
  • Odpowiedz