Wpis z mikrobloga

Czekajcie bo ja tu czegoś nie rozumiem:
Prywatna firma/kanał na YouTube jaką jest #kanalsportowy której jedynym z szefów i założycieli jest Krzysiu Stanoski postanowiła nie zaprosić do swojego programu chorej na głowę skrajnie lewackiej szkodliwej spolecznie osoby jaką nie watpliwie jest Staśko
I przez to armia lewackich oszołomów próbuje im zaszkodzić i zerwać umowę z Tyskie?
Kiedy wy wkoncu zrozumiecie że to prywatna firma i może robić i zapraszać do siebie kogo im się tylko spodoba a wam c*j do tego...
#bekazlewactwa
Cosipi - Czekajcie bo ja tu czegoś nie rozumiem:
Prywatna firma/kanał na YouTube jak...

źródło: comment_1623320679CVKAnQ53oWkT7pLNMrS5o1.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
Jak Ci szef w pracy powie, że nie robisz interesu z danym klientem to nie robisz.


@Gummy_tommy: Problem w tym, że on nie jest szefem. Nawet sam przyznałeś, że jest współzałożycielem Kanału.

6. Rozróżniaj pojęcia właściciel i autor


Ja rozróżniam, ty nie. Chcę abyś mi udowodnił, że Stanowski ma prawo wpieprzać się do gości innych prowadzących Hejtpark.
  • Odpowiedz
Drogie #tyskie - jako Wasz sponsor (tak, to ja Was utrzymuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) wnoszę o zwiększenie nakładów na reklamę w #kanalsportowy a motywuję to tym, że Waszym klientom (czyli Waszym sponsorom) znacznie bliżej do opinii Stanowskiego niż tej Pani. Dziękuję za uwagę.
  • Odpowiedz
@Logytaze

Jest jako współwłaściciele podmiotu, który ją zatrudnia.

Ma prawo będąc współwłaścicielem podmiotu tworzącego dany format. To całkiem proste, Kanał Sportowy tworzy dany format. Stanowski jest współwłaścicielem Kanału Sportowego decydując o tym jak wygląda model biznesowy Kanału Sportowego. Nie widzi w nim miejsca dla Staśko. Tyle. Stanowski posiada udziały w Kanale Sportowym, ponosi ryzyko biznesowe jego istnienia i nie życzy sobie by Staśko w tym partycypowała. To naprawdę nie jest trudny
  • Odpowiedz
Jest jako współwłaściciele podmiotu, który ją zatrudnia.


@Gummy_tommy: Czy ty widziałeś kiedykolwiek umowę o pracę? To, że Stano siedzi w zarządzie nie oznacza, że podpisuje z ludźmi umowy. Jedyną umowę jaką podpisał to z browarem jak się z Najmanem godził xD Ewentualnie jeszcze z New Balance. Szefem w każdym razie Iwony nie jest.

Prezesem jest zdaje się Smokowski tak nawiasem
  • Odpowiedz
@Logytaze

Eh...zgodnie z umową spółki Kanał Sportowy Sp. z o.o. będącej pracodawcą/zleceniodawcą uprawnionymi do jej reprezentowania są przynajmniej dwaj członkowie zarządu, przy czym jednym z nich musi być prezes zarządu. Innymi słowy wszelkie umowy w imieniu spółki podpisuje T. Smokowski wraz z jednym z trójki Stanowski/Pol/Borek. Tym samym Stanowski jest pracodawcą/zleceniodawcą, zarówno jako współudziałowiec jak i członek zarządu uprawniony do jej reprezentowania.

Nigdzie w swojej wypowiedzi nie użyłem sformułowania "właściciel Hejtparku", bo właścicielem formatu być nie można. Można być właścicielem praw do formatu (inaczej prawa autorskiego). Stanowski jest, co już wskazałem wcześniej, współwłaścicielem spółki kapitałowej Kanał Sportowy Sp. z o.o., a także autorem (lub współautorem) formatu Hejt Park.
  • Odpowiedz
@Cosipi: meanwhile wolnorynkowa konfederacja walczy z Twitterem i fejsbukiem o odbanowanie kilku profili nieprzestrzegających zasad prywatnego portalu z prywatnym regulaminem ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedy ta liberalna partia zrozumie co to wolny rynek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz