Wpis z mikrobloga

@KsiazePodziemi: nie wiem, czy to komentarz do mnie, raczej nie xD Ale wydaje mi się, że nie zdajecie sobie sprawy, że niektórych rzeczy nie da się kupić na jedno danie. Np. nie kupisz w sklepie 15 gramów masła. Skoro kupił kostkę i napisał, że to na śniadanie to nie znaczy, że #!$%@?ą masło jak batona XD Połowy paczki sera też nie weźmiesz z marketu, ani części pudełka z pastą, ani
  • Odpowiedz
@heidd: no ale z drugiej strony mnie zawsze trochę bawi takie rozdrabnianie się i mówienie, że zrobiło się śniadanie za 81 groszy, bo kajzerka w biedrze 30 groszy, 10 gramów masła 25 groszy, plaster pomidora 5 groszy i szczypta soli 1 grosz xD
  • Odpowiedz
#ironia #zart #pdk

@tylko_dresowy_styl_: Panie, Cóż to za burżuazyjne ekscesy? "Berlinki", toż to jakaś aberracja, w Polsce jada się "Warszawianki". A ten ser? Ser można łatwo zrobić samemu, co do mleka, to wystarczy kupić krowę i doimy. A i jakby się Pan postarał, to można wszystko kupić prosto od rolnika, litr mleka to 20 groszy, ser jak zrobimy samemu, to wyjdą grosze. A kolorowanki dla dzieci? Mógł Pan kupić szary papier + długopis <2zł> i wyszłoby podobnie, nawet lepiej, bo by dzieci rozwijały wyobraźnie. A i widzę też pepsi ze zgniłego zachodu, można zrobić w domu oranżadę, koszt śmieszny.

Podsumowując, Pana koszyk bym zamknął w 5 złotych, a Pana zamknął na przymusowym kursie z wydawania pieniędzy. Pańskie funduszy można by redystrybuować dla bardziej
  • Odpowiedz