Wpis z mikrobloga

O byciu ulańcem nie wspomnę


@sveq91: Koronny argument lubiących lato XD 12% bf, klimę w domu mam a i tak nie lubię lata.

nietrzeba pieca rozpalać zimą i trawy kosić latem


@LordMrok: Na szczęscie zainwestowałem w piec gazowy, więc klikam guzik i mam stałe 21 stopni zimą w domu. Latem nawet przy klimie (bo przecież nie chodzi 24/7) temp. sięga 25 stopni. A o koszeniu nie wspomnę, bo to jest
@SleepingKarma Pluję na wszystkich smętnych ciulów, którzy ważyli się powiedzieć złe słowo o normalnej ludzkiej temperaturze ponad 20 stopni i słonecznej pogodzie. Ten kraj jest taki smutny, szary i pełen depresji właśnie przez panujący tutaj wieczny listopad przez 8-9 miesięcy w ciągu roku, deszcz, chmury, piździ, wszędzie mokro i błotniście, a ludzie jeszcze narzekają jak mają tydzień normalności w postaci letniego słońca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SleepingKarma: Ja też lubię jak mnie smalec grzeje. Tak sobie brodzić przez błoto pośniegowe albo zaspy zmieszane z piaskiem i solą. Wszystko opóźnione, pozamarazane, ślisko, niebezpiecznie - ale to dobrze bo lubię ryzyko.
W lato to straszna #!$%@?. Ani nie ma co odśnieżać, ani szyby/zamki/drzwi w aucie nie zamarzają (ci co nie mają prawa jazdy i lubią lato niech żałują), ani mandatu za nieodśnieżone auto/skrobanie z włączonym silnikiem nie można dostać.
@Kalafjoreg jak można woleć zimę? Mróz, że skóra pęka, do tego wususzony od ogrzewania, nic na dworze nie zrobisz, bo za zimno, na rower nie wyjdziesz, bo dodatkowo ślisko i można sie polamac, smog, który cie truje, brak Słońca i krótki dzień przez co wielu ma depresję sezonowa, a tym, którzy mają ja cały rok, jeszcze się pogarsza itd, trzeba suplementowac witaminę D, nawet okna nie można normalnie otworzyć nawet jak nie