Wpis z mikrobloga

Nie przymierzał się ktoś może z Krakowa do squasha, aby spróbować? (Najlepiej gdzieś w okolicach centrum, no chyba, ze ktoś byłby z ruczaju ʕʔ).
Bo w sumie chciałbym spróbować raczej z zamiarem grania co tydzień, ale z tego co widziałem na fb, to ludzie raczej „inicjację” mają już za sobą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#krakow #squash #gownowpis #zalesie
  • 41
@Mirkowy_Annon: właśnie mam ten sam problem, ze tez nigdy nie grałem i chcę spróbować, a jednak wydaje mi się, ze ludzie oczekują choć minimalnego doświadczenia do tego, nawet pisząc, ze są początkujący.
@little_muffin: ja tez jestem biedny i tylko multisport ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mirkowy_Annon: Wydaje mi się, ze można by było tak zrobić i potem się ewentualnie dogadać, czy jakoś w przyszłych tygodniach „meczy” nie porozdzielać między sobą (bo wtedy trochę wariacji z dniami już będzie). Bo osobiście nawet nie wiem czy by wam pasował „mój wolny czas”. W sensie bardzo sobie zawaliłem tydzień, choć od lipca
biedna jestem panie. Chyba, że można na multisporta wysępić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@little_muffin: O ile dobrze pamiętam, jak się zbiorą 3-4 osoby i dopłata chyba 10 zł od łebka i macie godzinę z trenerem, tylko to już trzeba się dowiedzieć co i jak. Serio polecam bo to jest dziwny sport. Piłeczka lata jak #!$%@?, rakiety jakieś takie małe, zasady całkiem inne niż się spodziewałem :D