Wpis z mikrobloga

Nie przymierzał się ktoś może z Krakowa do squasha, aby spróbować? (Najlepiej gdzieś w okolicach centrum, no chyba, ze ktoś byłby z ruczaju ʕʔ).
Bo w sumie chciałbym spróbować raczej z zamiarem grania co tydzień, ale z tego co widziałem na fb, to ludzie raczej „inicjację” mają już za sobą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#krakow #squash #gownowpis #zalesie
  • 41
  • Odpowiedz
@little_muffin: a to jeśli weekendy tez, to w sumie wtedy tez dla mnie spoko, bo na razie mam tak, ze na ta 20 w środę jakoś dam radę, w poniedziałek chciałem zacząć sobie chodzić na szermierkę jeszcze, aby były 2 razy w tygodniu (tez zaczynam dopiero, ale tam to tylko idziesz na zajęcia i nie ma problemu, ze kogoś potrzeba xD) No i tyle jeśli chodzi o moja dostępność w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@upadly: Jak byś szukał początkujących do grania to we wtorki o 18 w Racquet gram ze znajomymi. Poziom podstawowy bo zaczęliśmy 1.5 miesiąca temu. Zazwyczaj gramy od 2-4 osób i gramy na zmianę. Jakbyś chciał wpaść do daj znać i coś ogarniemy
  • Odpowiedz
@qjjehaaarnpw: dobrze, że piszesz, bo w sumie chciałem sobie na serio zabrać coś do kostki (choć akurat te buty co mam nie powinny przeszkadzać, ale w takim razie wezmę normalne, które właśnie mam na halę).
  • Odpowiedz