Wpis z mikrobloga

@austra: Dziwisz się, że nie lubi klubów? Jeszcze nie widziałem, aby udało się jakiejś wbić z wózkiem i kaszojadem do klubu. XD "Niech Pan DJ ciszej gra, bo dżesika idzie spać, ja dokończe drinka i wychodzę z nią". XD
  • Odpowiedz
#!$%@? myślenie. Dlaczego to zawsze kobietą z dzieckiem jest tą złą, z góry uważaną za szmate i najgorszy sort, ale nikt sie nie zastanowi gdzie jest ojciec dziecka? Dlaczego jak facet zrobi dziecko i odejdzie to jest ok? Nie bardzo rozumiem.
  • Odpowiedz
@ruskizydek no właśnie, ale dlaczego nikt nie hejtuje też facetów którzy ruchają co popadnie i robią dzieci, bo myśląc 3 nogą zapominają jak sie zabezpieczyć? Też nie popieram bycia aż tak młodym i posiadania dzieci, ale co by nie było to należy pamiętać o dwóch stronach, zawsze jest kobieta i mężczyzna
  • Odpowiedz
  • 1
@swinkapepa Facetów też jest śmieci od cholery, na spermiarzy pluje w każdym możliwym momencie, ale czy Sebixy w taki sposób ogłaszają się na tinderze?
Nie, oni robią łowy na blokowiskach
  • Odpowiedz
@ruskizydek: Ja gdy miałem jeszcze 12 lat i byłem w podstawówce to miałem propozycję seggggzów z moją o rok starszą koleżanką bez zabezpieczenia, ale bym się #!$%@?ł ale przynajmniej nie siedział na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz