Wpis z mikrobloga

Próbował ktos przenieść start w Ironman70.3 Gdynia na nastepny rok? Dopiero 2 tygodnie temu otworzyli baseny i siłownie, 2 miesiące do startu, brak możliwości przygotowania, a oni mi odpowiadają że "wyjątkowo umożliwiamy przeniesienie rejestracji na przyszły rok w przypadku problemów z udziałem w naszych zawodach, wynikających np. z ograniczeń w podróżach międzynarodowych, wymogów kwarantanny
lub stanu zdrowia związanego z Covid-19"

#triathlon #ironman
  • 5
stanu zdrowia związanego z Covid-19


@wujek_stryjeczny: Gotowe rozwiązanie napisz do organizatora, że masz fatalny stan zdrowia i przeniesiesz opłatę startową. Ja mam osobiście po COVID problemy ze zdrowiem i sam zgłosiłem się do organizatora o przeniesienie opłaty na rok 2022 no i dziś ten sam Organizator MP na 1/2 w Poznaniu przeniósł zawody na 17-18 Września więc jest szansa, że się jakoś poskładami i może wystartuje we Wrześniu, Oczywiście jak zdrowie
@quiksilver: zwykłe moje oświadczenie nie wystarczy -> "W przypadkach opisanych wyżej uprzejmie prosimy o przesłanie poświadczenia przyczyny, np. zaświadczenia lekarskiego o stanie zdrowia.". Także pozostaje po prostu kombinowanie. Swoją drogą nie fajnie ze strony organizatora. W tamtym roku prosili, żeby przekładać a nie rezygnować, a teraz ma zawodników gdzieś.
Swoją drogą nie fajnie ze strony organizatora. W tamtym roku prosili, żeby przekładać a nie rezygnować, a teraz ma zawodników gdzieś.


@wujek_stryjeczny: Tym się na przykład motywowałem podczas rozmów i wymiany korespondencji e-mail z Organizatorem Tri Tour gdzie miałem wykupiony Sieraków i Poznań. Bez problemu odpisali, że rozumieją sytułację i nawet jak napisałem, że mogę podesłac kartę informacyną choroby to podzięowali i napisali ''no problem Quik za rok wrócisz do nas
@wujek_stryjeczny: PS: za Sieraków mi zrobili już zwrot kasy w 3 dni po e-mail. Ale widzę, że nie dali rady z MP na 1/2 w Poznaniu i zawody przełożyli ( dzis poinformowali zawodników, że impreza przełożona ) ale jest opcja zwrotu kasy bez problemu!