Wpis z mikrobloga

Co myślicie o Scott Speedster 20? Pomagam z wyborem pierwszej szosy dla laski. Ma już rower trekkingowy więc gravel za bardzo nie ma sensu. Budżet to ok 9k, jest w miarę niska więc rozmiary S/XS, 52 w Treku. Biorąc pod uwagę dostępność rowerów to trzeba wybierać z tego co jest więc to jest to co znaleźliśmy w Krakowie.

#scott #szosa
m4kb0l - Co myślicie o Scott Speedster 20? Pomagam z wyborem pierwszej szosy dla lask...

źródło: comment_1623234073MoFgEtym5joJhMytgFe7KM.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do mienia swojej opinii w temacie o którym się rozmawia?


@4x80: ty nawet nie odpowiadasz na zadane pytania, tylko cześć która była wygodna dla ciebie

Masz swoją opinie, ona niestety nie przekłada się na to co dzieje się na rynku i jakie rowery są produkowane.

Masz trochę dziwne wyobrażenie na moj temat, zupełnie bezpodstawnie.
  • Odpowiedz
ty nawet nie odpowiadasz na zadane pytania, tylko cześć która była wygodna dla ciebie


Na jakie? Chętnie odpowiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Masz swoją opinie, ona niestety nie przekłada się na to co dzieje się na rynku i jakie
  • Odpowiedz
@4x80: może oglądasz na YouTube Janka z bikeshow. On tam kiedyś wspominał o takiej hopie col de rates. Wspomniał również ze mnóstwo osób zalicza tam kapcia na zjeździe bo obręcz jest rozgrzana do czerwoności.
A pamietam ten odcinek bo sam byłem na tej samej gorce i tez zmieniałem dętkę. Zgadnij jakie mam hamulce w rowerze? ;)

Tarcze są nowoczesnym rozwiązaniem. Sztywne osie również, wysoko modułowy karbon również. Elektronika w napędach
  • Odpowiedz
@saul: ale po co komu niezbedne sa tarcze jak nie zjezdza po hopie col de rates, tylko sobie po prostu jezdzi kurde z Gniezna do Poznania albo z Poznania do nie wiem, Kołobrzegu?
  • Odpowiedz
@saul: jak na col de rates zagotowales hamulce to nie ma sie czym chwalić. popatrzylem na alitmetr i mozna porownac ten podjazd do naszej Jugowskiej. Może pora nauczyc się hamować? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nienwybieraj sie przypadkiem na Karkonowską bo tarcze tam zdazysz zagotować :)
  • Odpowiedz
@Norskee: ja nigdzie nie pisałem, ze tarcze są niezbędne. Nowy rower na szczękach jest przestarzały, takiego bym nie kupił. Nie zmieniłbym również obecnego roweru tylko po to, żeby mieć tarcze.
  • Odpowiedz
@saul: Jesli mozesz to podrzuć, chętnie zobacze. ogladam wsglednie regularnie i chyba przeoczulem. Nie widzialem by tam zagotowali koła alu takie jak w temacie, carbony jasne ale to tez technika hamowania.
  • Odpowiedz