Wpis z mikrobloga

@RoastieRoast: ale czaisz, że ruchanie nie dla każdego jest najważniejsze w życiu? Ja mam ruchanie za moment jak chce, jeden telefon.
Po to, że to zajawka - jesteś coraz większy, coraz silniejszy. Już sama świadomość, że jesteś większy i silniejszy niż jakieś 90% ludzi to fajna sprawa. #!$%@?, ile razy taki insta chad jak przychodziło co do czego to morda w kubeł i wzrok na buty ( ͡ ͜
ale czaisz, że ruchanie nie dla każdego jest najważniejsze w życiu?


@TestoDepot: I dlatego za żadną inną rozrywkę w życiu, żadną aktywność, nie płacisz tak dużej ceny jak za prostytutki, (godzina ok 300zł).
Które są z resztą marnej jakości i jest ryzyko chorób wenerycznych.
@M_xxx: oj byś się zdziwił bo są rozrywki czy zajawki na które wydaje znacznie większy hajs. W ogóle 300zl to jest dla ciebie jakaś bardzo duża kwota? Nie raz i nie dwa jest diva za np 500 czy 600, bo czemu nie?
Z tą jakością to zależy, jak oczekujesz, że zajedziesz 150 czy 200 i chcesz brazzers na żywo to się możesz faktycznie przeliczyć.

Ryzyko chorób masz praktycznie zawsze, musiałbyś być
@TestoDepot: 300zł za seks to w #!$%@? dużo jak na kogoś kto twierdzi że to jemu mniej zależy na cipie niż innym.

Za 5 tys złotych można wynająć na 24h lamborghini.
24 godziny z dziwką kosztuje 300zł x 24h = 7200zł.

Naprawdę nie wiem co trza mieć w głowie żeby płacić tyle za cipę i jednocześnie mówić "#!$%@? nie jest najważniejsza w życiu! Patrzcie na mnie! Dla mnie nie jest najważniejsza"
@M_xxx: te 300zl to jest nic w porównaniu z ludźmi, którzy pajacują za tzipą i spermią. U mnie to jest telefon, ruchanie jakie sobie życzę i tyle, zwykła usługa. Różowe potrafią np wydać lekką ręką po 300 zlotych czy więcej na fryzjera, każdy ma jakieś swoje potrzeby.

A co jeśli ktoś ma i na lambo i na dive? Poza tym rzadko kto bierze taka opcje na 24h, jeśli już to cena
te 300zl to jest nic w porównaniu z ludźmi, którzy pajacują za tzipą i spermią. U mnie to jest telefon, ruchanie jakie sobie życzę i tyle, zwykła usługa.


@TestoDepot: Nie. Telefon i ruchanie to mają chady, kolesie co mają seks za darmo. Zakładając że zarabiasz 50zł za godzinę na rękę (w co wątpię) to najpierw musisz 6 godzin stracić w pracy żeby móc godzinę ruchać.
Sześć godzin które mógłbyś poświęcić na
@M_xxx: masz paskudny nawyk komucha, który polega na zagladaniu innym do kiermany, ha tfu.
Btw nie każdy jest fizolem tak jak ty, że musi ciężko #!$%@? - kapitalizm daje piękne możliwości, ale żeby je dobrze wykorzystać trzeba mieć jakieś ambicje i łeb na karku ( ͡~ ͜ʖ ͡°).

Nawet czas mi chcesz wyliczać - ale popełniasz ten sam błąd. Patrzysz przez pryzmat siebie bo to ty musisz
Nawet czas mi chcesz wyliczać - ale popełniasz ten sam błąd. Patrzysz przez pryzmat siebie bo to ty musisz #!$%@?, więc myślisz, że każdy inny też musi


@TestoDepot: Nie, ja patrzę "przez pryzmat komucha" i wiem że są nieroby (Kulczyk, Korwin itp) co na dziwki nie muszą pracować. W ogóle nie muszą pracować żeby mieć i dobry samochód i dziwki.
Ale ty chyba do takich osób nie należysz.
@M_xxx: wystarczy, że już teraz nie muszę #!$%@? całego dnia, jak to określiłeś, żeby iść na diving na przykład. A staram się o to, żeby z biegiem czasu było jeszcze lepiej, ale nic się nie dzieje z dnia na dzień. Oprócz tego zadam ci pytanie - zdajesz sobie sprawę, że pieniądze można zarabiać także na inne sposoby niż w schemacie "50 na godzine" gdzies na etacie w typowej pracy? Jest mnóstwo