Wpis z mikrobloga

Eksploracja opuszczonych budynków w TLoU2 jest NIE-SA-MO-WI-TA!

Klimat, animacje bohaterów, projekty lokacji, narracja przez otoczenie, NO CUDO!

#grysasztuka

PS. Testuje sobie dodawanie klipów przez #streamable bo normalnie lądują one tylko na moim Instagramie, ale tam mnie wkurza dodawanie wszystkiego z komórki. Niestety i streamable też raczej polegnie, bo ma limit plików do 250 MB, a mi te klipy z nagrywarki ważą po przynajmniej 500 MB. Ten jest przekonwertowany na MP4 (zmiana wagi z 900 MB do 100 MB), zobaczymy jak z jakością.

#ps4 #gry #thelastofus2 #tworczoscwlasna #polskiyoutube
  • 4
@gry-sa-sztuka: moim zdaniem brakuje jednego, jakiejkolwiek niespodzianki w tych budynkach
to, że spotkasz zombi lub oponentów, jakieś notatki i tyle, a czemu chociaż w 1-2 lokacjach nie dać jakiś ludzi, którzy np. się ukrywają? skoro jak się okazało w #!$%@? ludzi żyje, mają stadiony itd to dziwne, że w całym jednym wielkim mieście nie napotkamy kogoś kto nie chce nas od razu zabić
taka długa przygoda na 30h i każdego kto
@UFC_Jest_W_Dupie: Miałem jedną niespodziankę, natomiast też chciała mnie zabić xD W jednym budynku sobie zacząłem modyfikować broń (a nie sprawdziłem wszystkich pomieszczeń) i jacyś ludzie, którzy się tam ukrywali się na mnie rzucili i miałem całą animację, jak jeden z nich chciał mnie udusić, czy tam poderżnąć gardło na tym stole do ulepszania broni.

Wydaje mi się, że jeślibyśmy spotkali jakichś ludzi, którzy nie byliby wrogami, to musiałaby być przy tym
@gry-sa-sztuka: no to każdy miał, nie wiem czy to nawet obowiązkowe nie jest, wtedy autentycznie raz się wystraszyłem
a czemu nie mała historia jak zrobili niby open world w tym mieście, gdzie nic oprócz zombiaków nie było? chociaż może z Ellie chcieli morderce wariata zrobić to spotkanie neutrali i tak musiałaby ich zabić xd