Wpis z mikrobloga

Często słyszę i czytam, że ktoś znudził się gierkami albo wyrósł z gierek. Nie potrzebujesz rozrywki człowieku? Potrzebujesz rozrywki na sto dwa a byle jakie gierki na pewno Ci jej nie dostarczą. Zobacz w co ostatnio grałem.

Ostatnio grane - Ghost of Tsushima i Control

#rozgrywkasmierci #gry #ps4 #ps5 #przegryw #heheszki #polskiyoutube #tworczoscwlasna #narkotykizawszespoko
Pobierz
źródło: comment_162317042258BV7wXqPcn8ROta8Bdd1Z.jpg
  • 5
@NotJakpon999: jak zaliczyles wszystkie dark soulsy to polecam tez remnant from the ashes, bron palna zamiast miecza ale duch gry podobny. Osobiscie nie przepadam za klonami soulsow ale wielu graczy chwali nioh i the surge. Jak lubisz uncharted to the last of us tez jest bardzo dobre. Z rpg wiedzmin 3 cieszy sie ogolnym uznaniem, sam przeszedlem i faktycznie jest dobry. Jest tez bardzo prawdopodobne, ze moglbys odkryc cos zupelnie nowego
@Vigorowicz: tego pierwszego nie kojarzę, obczaję sobie. Pierwsze The last of us przeszedłem i też było mega fabularnie. Wiedźmina 1 i 2 skończyłem, ale 3 jakoś niezbyt mnie już wciągnęła, ale od CDP to Cyberpunka też skończyłem. Hunta też kojarzę, ale nigdy nie grałem