Wpis z mikrobloga

@joolekk: masz jeden slot wolny, nie wiesz co się wydarzy na turnieju albo jeszcze przed nim, czemu masz kogoś nie zabrać, nawet żeby złapał atmosfery albo na 15 min wejść, może odpalić niespodziewanie.
  • Odpowiedz
może odpalić niespodziewanie


@paki82: jak ma odpalić, jak nie wie jak ma grać, ani co trener od niego chce, bo nie był na zgrupowaniu?
To nie jest gierka na orliku
  • Odpowiedz
na h lista rezerwowych?


@paki82: wg mnie po to żeby nikt się nie czepiał ;)
Ale wydaje mi się że Sousa stwierdził że i tak by z nich nic nie było. I chyba jestem podobnego zdania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@joolekk: no tak, bo jak jest mecz eliminacyjny i zawodnicy przyjeżdżają 2/3 dni przed meczem to wszystko jest w porządku, ale tydzień przed pierwszym meczem Euro jakby przyjechali to nie będą wiedzieli co mają grać xD
Spokojnie asystenci mogliby ich wdrożyć w taktykę drużyny przez ten czas, a przecież nie muszą grać od pierwszego meczu, ale być przydatni w końcówce drugiego, czy trzeciego, albo (oby udało się awansować) w fazie
  • Odpowiedz
no tak, bo jak jest mecz eliminacyjny i zawodnicy przyjeżdżają 2/3 dni przed meczem to wszystko jest w porządku


@Marcinnx: wg mnie też nie jest w porządku. Po coś była Liga Narodów. Boniek w bezsensownym momencie zwolnił Brzęczka.

Naprawdę najbardziej żałuję Szymańskiego, bo chłopak w Rosji gra naprawdę świetnie. Ale w kadrze nie widziałem jego dobrych 15 minut, nie wiem z czym to jest związane. Nie siedzimy w środku, Sousa
  • Odpowiedz