Wpis z mikrobloga

KONKURS TWOJEGO ŻYCIA

Zapraszam wszystkich bez wyjatku na konkurs z nagroda, zwyciezca otrzyma ode mnie 50zl.

Celem jest przedstawienie swojego zycia. Moze być cale zycie, albo wybrany kawalek, przygoda, jakas chwila, przykra, wesoła, ponura, wzruszajaca, straszna, smieszna albo wszystko naraz. Nie ograniczajcie sie, badzcie otwarci na tyle na ile macie ochote. Forma dowolna, tekst, rysunek, komiks, muzyka, nagranie audio albo wideo lub cokolwiek podpowie Wam wyobraznia.

Konkurs bedzie trwal tydzien do 14 czerwca. Zwyciezce wylonie ja osobiscie. Wszystkie prace beda opublikowane i skomentowane na moim kanale na youtube, rozgrywka śmierci. Chyba, ze autor nie bedzie sobie tego zyczyl.

Jesli w konkursie wezmie udzial stu albo wiecej uczestnikow nagroda wzrosnie do 100zl, takze możecie chciec zaprosić do udzialu przyjaciol, znajomych, rodzine i zupelnie obcych ludzi.

Linki do prac i prace umieszczacie pod tym wpisem albo uzywajac tagu #konkurstwojegozycia

Do dziela.

#konkurs #przegryw #wygryw #rozdajo #narkotykizawszespoko #polskiyoutube #gry #wykopefekt #tworczoscwlasna #rysujzwykopem #rap #fotografia #kononowicz #patostreamy
Vigorowicz - KONKURS TWOJEGO ŻYCIA

Zapraszam wszystkich bez wyjatku na konkurs z n...

źródło: comment_1623083348TjJKEsyW9b7zySOTdHEzny.jpg

Pobierz
  • 14
@Vigorowicz: 16 maja, imieniny Andrzeja i Fidola. Tak się składa, że ja jestem Fidol. Andrzej mówi: "Fiiidol, daj spokój, jedno piwerko". Ja na to: "Jedno piwerko to wstęp do trzech. Trzy do wstęp do dziewięciu". Do dziewiętnastej zaje**ałem się. O dwudziestej już miałem dyszę wtryskarki wetkniętą w dupę. Andrzej krztusząc się ze śmiechu pociągnął wajchę. Gorący plastik w jelitach sprawił, że wytrzeźwiałem. Reszty... Nie pamiętam... I TO WSZYSTKO ZA 1500 ZŁ
@Vigorowicz: No to dołączę. W skrócie po tagu #narkotykizawszespoko. Można spróbować wszystkiego i nadal normalnie żyć, czego jestem dowodem. Zacząłem palić trawę w wieku 14 lat, w liceum coraz częściej, tak z 2-4 razy w miesiącu, na 1 i 2 roku studiów już codziennie. W trakcie złotych lat dopalaczy zamawiałem z neta towaru za 1000 zł, jednak tylko psychodelików. Chodziłem ze swoją czarną skrzyneczką pełną niespodzianek i częstowałem ludzi, byłem
@Vigorowicz: #konkurstwojegozycia
Urodziłam się słonecznego lipca w środę o 3 w nocy, zamiast dać się mojej mamie wyspać - to chyba świadczyło, ze będę robić mnóstwo problemów i zawracać głowę.
Po pierwsze - zacznijmy od tego, że nie byłam do końca planowana, czego dowiedziałam się mając 7 lat, a zrozumiałam 10 lat później. Będąc dzieckiem spałam w pokoju z bratem, z takim dodatkiem, że pokój był podzielony na dwa, ale było