Wpis z mikrobloga

kiedyś wyśmiewali i poniżali w szkole, a teraz mają na profilu na fb "strefa wolna od nienawiści", ehhhhh, przesrana jest ta hipokryzja n0rmictwa


@emotionalCat: rozumiem zarzut o hipokryzję i wiem, że bardzo duo osób udaje świętoszków, podczas gdy tak naprawdę ma sporo za uszami.
Z drugiej strony jednak tak się zastanawiam... Od tego "kiedyś" mogło minąć sporo czasu. Ludzie się zmieniają i osoba sprzed dziesięciu lat może być dziś zupełnie inną
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: jestem tu i teraz, a nie w podstawówce gdzie ktoś jest gnębiony. Jeśli ktoś się tu chwali tym, że obraża lub dręczy innych ludzi to jest śmieciem i niech usunie konto, a cała reszta jego przydupasów niech zastanowi nad sobą, bo z nienawiści do innych jeszcze nikt nie stał się lepszy.
@KRZYSZTOF_DZONG_UN warto wspomnieć, że działania z "i sleep" powtarzane są przez przegrywów, gdy mają do czynienia z kobietami, które im się nie podobają albo kobietami z nadwagą. +Także to trochę idioci, ale kto nie wiedział tego do tej pory to pewnie sam nim jest.
"ooo bo przegrywy będą źle postrzegani" XDDDD

Tak jakby teraz byli postrzegani zajebiście. Po pierwsze: #!$%@? z tym! Po drugie bardzo #!$%@? dobrze, niech przegrywy i mizogini #!$%@?ą p0lce za jej bezczelność, hipergamię, puszczalstwo i pogardę


@swiety_spokoj: Gdybyśmy tylko mogli znaleźć jakiś związek pomiędzy #!$%@? pewnych osób (pokazane na przykładzie, który opisujesz jako "bardzo dobrze"), a ich złym postrzeganiem przez resztę świata...
Pobierz
źródło: comment_162307868410AP3Q3QY4JqMTOC7NuD4K.jpg
@ItsThotOClock: "Przegrywy" to też ludzie i nikt nie ma prawa być ch*jowo traktowany.

Na pewno poszkodowane są grupy, które atakują "przegrywów". Tak to działa, true story.
Sama mentalność #!$%@? się do ludzi, określania kogokolwiek jakimkolwiek słowem negatywnym i życzenia złego jest bezproduktywna. Brak samoanalizy.

Chcą się nażreć czyimś kosztem aby się dowartościować. To pierwsza myśl, która mi przychodzi do głowy.
To jest oznaka słabości i braku męskiego wzorca. Ile z was
@raezil: Najpierw czy ta akurat wystawiona kobieta coś robiła? Nawet jak gość miał trudne dzieciństwo daje mu to prawo do wyżywania się na innych nie związanych z sprawa? Martwisz się że przyszła się jakeść twoim kosztem? Nie jestem pewna ale chyba spokojnie można ustalić że dzielimy rachunek. Co do przegrywa to ok mogłam nazwać inaczej ale najczęściej na tym tagu coś podobnego się dzieje i jeszcze ma poklask.