Wpis z mikrobloga

Ej tak kompletnie poważnie Mireczki. Kieruje pytanie do Panów, którzy uważają, że kobiety / p0lki to najgorsze co spotkało świat i trzeba mieć mordę 10/10 ,15k miesięcznie i 190cm żeby nawiązać jakąś relację. Skąd nienawiść i uprzedzenie do kobiet. Byliście skrzywdzeni w jakiś sposób w okresie dojrzewania i dlatego tak się to na was odbiło? Nie mam zamiaru być w stosunku do was ofensywnym, ale umawianie się z konta fake chada na tinderze i brak szacunku do czasu innej osoby to s-----------o. I czy poddawaliście pod wątpliwość czy to problem nie leży w was. Macie coś do zaoferowania jeśli chodzi o poglądy, spędzanie miło czasu czy zapewnienie bezpieczeństwa partnerce? Bo z poglądami, które zrównują baby z zwierzętami to nie dziwne, że nikt nie jest wami zainteresowany. Moim zdaniem warto byłoby się wybrać na terapię, a nie siedzieć w kółku wzajemnego s----------a. #blackpill #przegryw #kichiochpyta
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

potwierdzam, ale w wyborze facetów szału nie ma generalnie, ci ładni to tylko ona fwb i egocentrycy, albo narcystyczni ludzie.

Ci nieco niżej to tylko ładni, ale bez zainteresowań.

Znaleźć ładnego i z zainteresowaniami to... Nie znajdziesz.


@Olsea: Tylko ładni mają ciekawy charakter i zainteresowania ;) szczególnie ci co nie musza pracować a ich jedyny zawód to Syn, za zainteresowanie kończy sie na podróżach xDDD
  • Odpowiedz
@TrashRacoon: większość, o ile nie wszyscy przegrywi właśnie doznała skrzywdzenia z powodu słabych genów. N0rmictwo najpierw nabija się z rudych/niskich/z krzywym ryjem, a potem mówi, żebyś wyszedł do ludzi, pewnie przez charakter nie masz znajomych. Nic dziwnego, że część się radykalizuje i równa wszystkie kobiety z femoidami p0lkami
  • Odpowiedz
piszesz po polsku zgrabnie, więc jest nadzieja


@Olsea: szkoda, że to tak nie działa XD dłużej ze mną byś popisała to pewnie byś zmieniła zdanie XD Poza tym z rozmową w cztery oczy mam większy problem niż z pisaniem.

Dobry opis i zdjęcia i nawet rude włosy czy odstające uszy przejdą.


Na szczęście rudy nie jestem, ale nadal reszta nie powala ;)
  • Odpowiedz
@szara_rzeczywistosc: e, byłam na tinder, znajome były, tylko szybko usuwaliśmy konta przez zalew gówna+ghosting (wystawianie). Więc.podziekuj kolegom pozdrawiających z wykopu. Po jednym takim wybryku zazwyczaj usuwamy już konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@brutalnydickpill: jestem ładna ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Nie zakładam make up. Sami do mnie zarywacie na priv+każdy plus ode mnie kończył się matchem, więc stoję wysoko.
Po prostu uważasz, że wszyscy na wykop są brzydcy, co ty jesteś brzydki, ale nie mierz wszystkich swoją miarą.
Ja po prostu lubię dyskutować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CipakKrulRzycia

@TrashRacoon: się czepiasz. Polki tak naprawdę mają o sobie wysokie mniemanie tak do 25 roku życia. Jak do tego czasu nie złapią kogoś kto bedzie je utrzymywał to ich samoocena drastycznie zaczyna spadać i im bliżej trzydziestki tym biorą co tylko popadnie


Zwłaszcza P0lki mają problem z swoim za wysokim mniemaniem, kiedy był paszport Tinderowy za darmo to w ciągu 24h miałem kilkadziesiąt razy więcej par, niż w
  • Odpowiedz
@Olsea: tylko raz z ciekawości zajrzałem na kilka godzin na tinder, obejrzeć profile w okolicy. I byłem w lekkim szoku... zastanawiałem się czy czasem nie są mi proponowane same fejki XD co druga prawie jak modelka wyglądała... w sumie to tylko jedna mi nie pasowała bo miała dużo tatuaży. Raczej wszystkie poza moim zasięgiem XD
  • Odpowiedz
@Olsea:

piszesz po polsku zgrabnie, więc jest nadzieja


Ale że tą nadzieją ma być poprawne pisanie po polsku? Odkąd pamiętam to największym powodzeniem wśród dziewczyn nie cieszyli się jacyś wielcy intelektualiści, a raczej pewne siebie agresywne dynamiczniaki, słynące z wiecznego imprezowania, których jedynym tematem do opowiadania często były historie pijackich imprez. Ktoś może powiedzieć, że to zależy od targetu dziewczyn, ale mam jednak wrażenie, że nawet te słynne "szare myszki"
  • Odpowiedz