Wpis z mikrobloga

Ej tak kompletnie poważnie Mireczki. Kieruje pytanie do Panów, którzy uważają, że kobiety / p0lki to najgorsze co spotkało świat i trzeba mieć mordę 10/10 ,15k miesięcznie i 190cm żeby nawiązać jakąś relację. Skąd nienawiść i uprzedzenie do kobiet. Byliście skrzywdzeni w jakiś sposób w okresie dojrzewania i dlatego tak się to na was odbiło? Nie mam zamiaru być w stosunku do was ofensywnym, ale umawianie się z konta fake chada na tinderze i brak szacunku do czasu innej osoby to #!$%@?ństwo. I czy poddawaliście pod wątpliwość czy to problem nie leży w was. Macie coś do zaoferowania jeśli chodzi o poglądy, spędzanie miło czasu czy zapewnienie bezpieczeństwa partnerce? Bo z poglądami, które zrównują baby z zwierzętami to nie dziwne, że nikt nie jest wami zainteresowany. Moim zdaniem warto byłoby się wybrać na terapię, a nie siedzieć w kółku wzajemnego #!$%@?. #blackpill #przegryw #kichiochpyta
  • 46
  • Odpowiedz
@TrashRacoon: się czepiasz. Polki tak naprawdę mają o sobie wysokie mniemanie tak do 25 roku życia. Jak do tego czasu nie złapią kogoś kto bedzie je utrzymywał to ich samoocena drastycznie zaczyna spadać i im bliżej trzydziestki tym biorą co tylko popadnie
  • Odpowiedz
p0lki


@TrashRacoon: p0lki to gunwo

Ale nie wszystkie kobiety to p0lki. Nie wszystkie polki to p0lki (ʘʘ)

Dlaczego próbujesz odebrać komuś nienawiść to toksycznych żmij?
Dlaczego zrownujesz kilka różnych rzeczy w jedno?

Faktycznie typ co obraża nieznane mu osoby, grubo przesadza, ale od tego jest moderacja aby usuwac/zgłaszać dalej takie osoby.

W internecie nikt nie jest anonimowy.

A twój post tylko rozsierdzi potencjalnych naśladowców.
Tylko że, oni
  • Odpowiedz
@TrashRacoon Tu większość zdaje sobie sprawę że daleko im do wymarzonych partii, lecz problemem jest to że panie które same wiele nie oferują czekają na Księcia z Bajki.

Sporo przegrywów ma bardzo szerokie zainteresowania i potrafi porozmawiać na wiele tematów.
  • Odpowiedz
@eschatoestetyzm: Ale wysryw.

Nie, bo nawet jeśli, to zmienię samego siebie, a świat wokół mnie pozostanie bez zmian. Niestety


Nawet ci trochę współczuje, że codziennie rano budzisz się z takim światopoglądem. Mam nadzieje, że zrozumiesz, że zmieniając siebie poprawisz stan swojego życia. Oby tylko nie było za późno.
  • Odpowiedz
@eschatoestetyzm: Nie uderzyć pięścią w stół tylko faktycznie coś ze sobą zrobić, psychicznie i fizycznie.
Mam zła wiadomość, posiadanie dziewczyny wcale nie sprawi, że zaczniesz być szczęśliwy. Nawet gdybyś znalazł jakąś w tym stanie to ten związek długo by nie potrwał.
  • Odpowiedz
Terapia nie przyniesie przegrywowi ŻADNYCH korzyści, bo nie pojawi się od tego magicznie kobieta u boku. Więc po co marnować czas, pieniądze i komfort psychiczny?


@eschatoestetyzm: Kobieta to jedyny cel życia? xD Co to za podejście?

Z takim zaoranym łbem stworzyć można co najwyżej toksyczną relację, od której lepsze jest już bycie samemu.
  • Odpowiedz
I czy poddawaliście pod wątpliwość czy to problem nie leży w was. Macie coś do zaoferowania jeśli chodzi o poglądy, spędzanie miło czasu czy zapewnienie bezpieczeństwa partnerce? Bo z poglądami, które zrównują baby z zwierzętami to nie dziwne, że nikt nie jest wami zainteresowany.


@TrashRacoon: Kobietom nie przeszkadza bycie traktowanym jak zwierzęta jeśli robią to osoby o dobrym wzroście i zarysowanej linii szczęki, więc twój post to gówno.
  • Odpowiedz
@TrashRacoon: Kiedyś opisywałem swoje porażki z tindera na tagu ##!$%@? . W sumie to wydawało się, że szukałem dziewczyn gdzieś na moim poziomie atrakcyjności i nie startowałem do wyższych lig ale babki miały albo oczekiwania z kosmosu albo były #!$%@?.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: jest problem, bracia dla jaj czasem zakładają konta na tinder dla jaj i gadają z ludźmi. Więcej, laski z podstawówki zakładają i robią sobie jaja. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kobiet na portalach jest mniej niż przypuszczasz, sporo to bait konta.
  • Odpowiedz
@Olsea: No właśnie szkoda czasu na tych portalach randkowych. Sporo fejków, dużo #!$%@?, a te normalne już są zajęte a jak trafią na portal to i tak wybiorą tych przystojniejszych XD
  • Odpowiedz
@szara_rzeczywistosc: potwierdzam, ale w wyborze facetów szału nie ma generalnie, ci ładni to tylko ona fwb i egocentrycy, albo narcystyczni ludzie.
Ci nieco niżej to tylko ładni, ale bez zainteresowań.
Znaleźć ładnego i z zainteresowaniami to... Nie znajdziesz.
  • Odpowiedz