Wpis z mikrobloga

@PerWito: Miler to nowobogacki chłopak bez historii. Czemu dawać mu pół tysiąca za koszule? Wystarczy spojrzeć na pierwsze materiały z YT by zobaczyć, że to był chłopak z dyskoteki, który zniknął na parę lat, doinwestował w marketing i PR i teraz oto jest: nachalny, przepłacony bóg mody i wódki. Takie ceny roszczą sobie giganci, a miler wyskoczył z nikąd
  • Odpowiedz
@crs333: Recman to plastikowe gówno, zobacz sobie na skład (np. tutaj - https://www.recman.pl/garnitur-paterno-315-braz-slim-fit.html). Do tego większość produktów już nawet na zdjęciu wygląda źle.

Co do Milera - zależy od produktów, większość ma dość mocno przegięte ceny, ale czasami da się dorwać np. granatowego Phoenixa za ~800zł - wtedy warto się zainteresować. Koszule OCBD ma fajne jakościowo - taki mięsisty materiał, nie wszędzie takie znajdziesz.
  • Odpowiedz
@ali3en Portfel mam od 3 lat i złego słowa nie powiem. Natomiast był kupowany jak jeszcze takiego hajpu nie było. Jakość wtedy podobno była lepsza. Teraz podobno gorsza skóra jest i kumpel który kupił w zeszłym roku już narzeka.

Paski są dwa i akurat one już nie są ani lepsze ani gorsze od tego co miałem wcześniej. Kupowane na jakiejs promce i kodzie zniżkowym za portfel więc cenowo wygrali
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PerWito: a Lamberty z Wólczanki? Kiedyś kupiłem dwie na próbę z egipskiej bawełny i jestem mega zadowolony. Nie jestem specjalistą, ale taka koszula na promocji za 70zl to imo zajebista cena. Pełnej ceny 299 bym nie dał, ale te 70 ile dałem troszkę ponad rok temu to zajebista.

Bardzo często Wolczanka ma promocje i te Lamberty z Egipskiej Bawełny to polecam
  • Odpowiedz
@PerWito: Z tanszych to lambert i lantier.
@Suplement_Diety: Kupilem u milera w 2018 4 koszule, 3 paski, 2 poszetki i 2 krawaty. Nie moge na nie zlego slowa powiedziec. Jedynie krawat puscil szew. Koszul nie nosze ostatnio, bo przytylem, ale dalej trzymaja sie dobrze.

Ogolnie sporo osob na niego narzeka, wiec moze zszedl z jakoscia. Nie wiem, wtedy robil dobrze.

Miler to nowobogacki chłopak bez historii. Czemu dawać mu pół
  • Odpowiedz
@Suplement_Diety: Do kupna za te 85 złoty czy 70 na promocji nie jest to najgorsza opcja. Jakościowo nie był dla mnie gorszy od tego co możesz dostać gdzie indziej. Wytrzymuje mi ciut lepiej niż Bytom, którego też używam.

Generalnie uważam, że w tej cenie jak Ci pasują kolory albo krój to można brać. Natomiast mówię, znawcą jakimś wielkim nie jestem więc moją opinią się nie sugeruj.

Ja brałem go na jakiejś
  • Odpowiedz
@Suplement_Diety: Jakiś czas temu była afera z ich paskami bo okazało się, że te same można niby kupić od jednego z użytkowników Allegro. Takie info pojawiło się na forum butwbutonierce. Postanowiłem to sprawdzić i kupiłem od tego użytkownika 4 paski. Z żadnych pasków nie byłem tak zadowolony jak z tych. Nie jest to oczywiście poziom super premium ale tego typu paski kupowałem do tej pory za 150-200zł. Te niczym im nie
  • Odpowiedz
@PerWito: miałem przyjemność nosić koszule w/w marki, ale nie byłem zadowolony. Ogólnie dużo gadania i marketingu, ale produkt średni. Moim numerem jeden jest obecnie Bytom. Mają super promocje i trochę na siłę kupiłem ostatnio 3 sztuki... bo i tak wychodziło taniej jakbym kupił jedną (dziwne swoją drogą), ale jestem super zadowolony. Są już po 3 praniach i noszą się jak nówki. Te Millera po praniu szlak trafia.
  • Odpowiedz
@Suplement_Diety: Mam 4 paski z Allegro i jeden od Millera. W mojej ocenie kompletnie niczym pod kątem jakości (poza nadrukowanym logo) się nie różnią. Tych z Allegro używam intensywnie i dają radę.
  • Odpowiedz