Wpis z mikrobloga

co to za dziwne małe okienka wychodzące na balkon?

@bylem_zielonko: Adaptacja strychu/poddasza i doświetlenie przestrzeni. Wstawiasz takie okienka lub okno od góry do dołu.

I dlaczego przewód poprowadzony do lampy na suficie jest na wierzchu xD


Był jeden przewód wyprowadzony na suficie a ktoś chciał mieć dwa punkty świetlne i zamiast ryć sufit po prostu zrobił coś ala taka lampa tylko, że używając najtanszej vaxjo z ikea
Pobierz GlebakurfaRutkowskiPatrol - > co to za dziwne małe okienka wychodzące na balkon?
@by...
źródło: comment_1623072043Rffw8x0MxwUBR7e8Bv7u53.jpg
az tak by rozpryslo?


@safemoon: Nie, gość natrudził się rozbryzgując barszcz po całym mieszkaniu. Zrobił to tak, żeby wszystko wyglądało jakby coś wybuchło. W sensie zostało rozniesione w każdym kierunku w jednym czasie.
Zobacz sobie moje zdjęcie wyżej z sosem sriracha. Ten sos to znalazł się na ścienie i suficie, który był 3 metry nade mną. Gdyby to nie był sos, a taki barszczyk, który mógł zostać wypchnięty łatwiej z butelki
A ten sos to chyba dość ostry jest? Dostałeś po oczach nim?


@Pawu1on: No to jest sos chilli, ale nie było źle. Dostałem trochę po oczach, ale noszę okulary i od razu przemyłem mlekiem. Nie szczypało nic ostatecznie. Akurat w ryj to też dużo nie oberwałem, a większość poleciała w sufit.
czy w takiej sytuacji można dochodzić się odszkodowania z producentem ? Ziomek straci hajs na odmalowanie i czas na sprzątanie


@Crisu: "Produkt wymagający warunków chłodniczych, wysyłka tylko na odpowiedzialność zamawiającego."

No raczej nie. Nie żyjemy na szczęście w #!$%@? Stanach.