Wpis z mikrobloga

później się dziwicie, że nie ma normalnych lasek na portalach randkowych


@bellazi: Normalne laski to już od dawna mają swoje rodziny. Na portalach to są odpady, które nie radzą sobie w życiu.

@Barszcz_Sosnowskiego masz jakieś zaburzenia psychiczne. Kto normalny tworzy jakieś fake konta i prowadzi takie krucjaty? Czemu pod swoim prawdziwym zdjęciem nie piszesz do nich takich wiadomości? Jeszcze kradniesz zdjecia z internetu i podajesz sie za kogos innego. Życzę ci wszystkiego najgorszego psycholu. Mam nadzieję, że osoby, których zdjęciami się posługujesz napluja ci w ten glupi ryj.
@Barszcz_Sosnowskiego: Normalna dziewczyna, fajnie zagadała, po co ją obrażasz? Rozumiem jeszcze gdyby księżniczkowała, ale w tym wypadku, co właściwie chcesz osiągnąć? Równie dobrze laska mogłaby się parować z niskimi facetami tylko po to, żeby ich obrażać tekstami w stylu "może się spotkamy, jak trochę urośniesz". Spróbuj poobrażać megaatrakcyjne dziewczyny, to byłoby dużo ciekawsze.
@Barszcz_Sosnowskiego: Jak spodoba mi się zajebista fura, a nie stać mnie na nią to za karę musi przejechać mnie jakaś multipla, bo tylko na gruzy powinienem patrzeć xD

Ogólnie to niezbyt interesujesz mnie ty oraz te pasztety, ale wchodzę na mirko i to widzę. Ktoś cię musiał nieźle skrzywdzić, że swój jad przelewasz w taki sposób. Musisz być smutnym gościem.

Tak, tak - muszę wstać, bo się zesrałem. Jestem cuckoldem, białorycerzem