Wpis z mikrobloga

Na pohybel zlodziejaszkom! W nocy jakas kreatura porobowala wbić się do naszego ogródka, prawdopodobnie po kosiarkę albo mini fotel dla dziecka. Cham się zdziwił jak zarwało się pod nim ogrodzenie panelowe i uciekł. Mam nadzieje, ze solidnie poobijał się o siatke oraz drewniana grządke. Na szczęście nic nie zginęło i nie zniszczył roślin - dyni, chmielu, piwonii i ziół. Zdarzenie zgłaszamy na policję i ostrzegamy sąsiadów.
#ogrodnictwo #ogrod #zlodzieje #podludzie
ciemnienie - Na pohybel zlodziejaszkom! W nocy jakas kreatura porobowala wbić się do ...

źródło: comment_1622962781iblsxptVQl0hTMaRCGo7HQ.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@ciemnienie: Do umarzalni nie ma co dzwonić w sumie, pały się sprawdzają przy suszeniu na prostej z ograniczeniem do 40 albo pacyfikacją protestów pod domem malutkiego na Żoliborzu.
Następnym razem zaostrz fragmenty tych paneli, a na ziemi zostaw jakieś stare, zardzewiałe grabie czy coś. Nie będzie to traktowane jako pułapka, a w razie gdyby śmieć spadł z rowerka podczas włamania, masz dwie opcje - samemu utylizujesz ciało, był śmieć, nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@ciemnienie: to ogrodzenie jest tak c-----e że paradoksalnie stanowi świetną ochronę, dorosły facet nie ma szansy przez nie przejść bo się pod nim złamie, raz tego spróbowałem i skończyłem na sorze z pięciocentymetrową dziurą w stopie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niebiesko-niebieski: Generalnie pały znają lokalnych przygłupów i to najczęściej jeden z nich. W przeciwnym wypadku po co ta policja, skoro nie kiwnie palcem, dopóki nie stanie się nic poważnego i kogoś nie rozwalą albo znajdą jakiegoś ciała? Włamania i kradzieże to naturalne zjawisko, z którym nie warto walczyć?
  • Odpowiedz
@tellet: I co z tego, że znaja? Ja też znam miejscowych złodziei, kryminalni znają ich jeszcze więcej i co z tego? SEBA TO TY WSZEDŁEŚ NA OGRÓD OPA? Nie? A to sorka, mógłbyś się przyznać, bo w sumie żadnych innych dowodów to nie ma. Świadków brak, kamer brak, dowodów brak.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@niebiesko-niebieski: a, no to super, czyli umorzonko, pora na ceesa. Po co w ogóle pan tu przyszedł, jak nie masz pan nagrania w 8k120fps, po ktorym powiedzielibyśmy, że i tak nic nie widać, bo wlamywacz się nie podpisał, a w ogóle idź pan stąd bo jedziemy ochraniać dom malutkiego.
Chyba, że to dom komendanta albo innego zasłużonego, to wtedy sam wlamywacz przychodzi się przyznać...
Super formacja, wciąż się stara, żeby
  • Odpowiedz