Wpis z mikrobloga

@Kolorowezworki: @YogiYogi: To nie cena jest zawyżona, tylko Wasze zarobki w złotówkach są gówno warte


Nie chciałem i nie chce hejtowac, niech każdy kupuje co chce, ale jak widzę takie teksty to mam przepotezna bekę xD. 2 tygodnie temu kupiłem zenfone 8, który jest lepszy od IP12 pod każdym względem a kosztował 2799 nowy i ma ładowarkę 30w w zestawie. Za IP 12 ze 128gb pamięci trzeba wyłożyć prawie 4k.
@paramedix: Gościu ktory wspolpracuje z Klawiaturem, wyglosil pewna teze na jednym z filmikow nt. Iphonow i uwazam ze jest niezwykle trafna.

Jesli wymieniasz tel co 3-4 lat to kupuj iphona zeszlorocznego zaraz po premierze nowego. Dlaczego? Zmiany czesto sa kosmetyczne, telefon w wersji Pro lub w wiekszej wersji pamieciowej w tej samej cenie co zwykły lub o wiele tańszy od premierowej wersji. Sam korzystam z 11 kupionej na premiere. Zamierzam wymienic
@Cyslav: Ja korzystałem z Zenfone 6 i Asus zrobił świetną niespodziankę puszczając zbugowany update na zakończenie wsparcia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zenfone 8 może i jest lepszy od iP 12, ale tylko na papierze. Jedyną ciekawą rzeczą jest ten obracany aparat, ale ja się na Zf6 nim na początku pobawiłem, a później to już tylko jako ciekawostka dla znajomych ¯_(ツ)_/¯ Po wymianie na iPhona nie mam za
@Kolorowezworki Pomieszales bo zwykły zenfone 8 nie ma obracanego aparatu. Nie jest lepszy tylko na papierze a oprogramowanie na razie działa perfekcyjnie i to mówi każdy kto ten telefon testował lub używa. A co do aktualizacji to się nie wypowiem bo 1 raz mam Asusa, za to używałem już Galaxy S6 i S7, S6 ma 5 lat i dalej używa go bez problemu moj ojciec, a S7 mama.