Wpis z mikrobloga

@SmakoszKotow: Oneplus 8 pro to najlepszy flagowiec 2020 roku a teraz doczekał się promocji, o co chodzi? Porównywanie iphone do oneplusów to strzał kolano, jak samym wyglądem to jest kilka lat różnicy nie mówię o reszcie.
  • Odpowiedz
@SmakoszKotow: bo on działa dobrze tylko w idealnych warunkach. Na przykład, jak leze w łozku i mam pół ryjca zakryte ramieniem albo poduszka to nie dziala prawie nigdy. Albo jak telefon lezy na stole i chce go odblokowac bez podnoszenia to musze przyblizac twarz i jeszcze ustawiać prawie idealnie "równolegle do pionu" telefonu, zeby załapało. Generalnie wymaga gimnastyki.
Już o maseczkach nie wpomnę, ale to można akurat uznac za przejściowy problem.
  • Odpowiedz
Jak zawsze ktos pyta o iphone to zlatuja sie androidowcy "moje lepsze i w ogole apel srapel"

@dowzer89: wychodze z tego samego zalozenia. Najpierw mialem 6S, po 4 latach zmienilem na XS, mysle, zeby zmienic niedlugo i po premierze wezme 12. Ew. jesli 13 bedzie przelomowe to wtedy wskocze na najnowszy, chociaz watpie.
  • Odpowiedz
cena nie uzasadnia możliwości ani jakości? Chyba jakiegoś innego ajfona masz XD Jakość wykonania nieporównywalnie lepsza od innych telefonów. Aktualizacje przez co najmniej 5 lat od premiery - powodzenia z czymś takim na Androidzie xD Wszystko śmiga nawet na 5 letnim ajfonie w przeciwieństwie do Androidów z tej półki. iPhone 12 Mini można dostać nowego w sklepie już od 2800 zł, także gdzie ta wysoka cena? xD


@SmakoszKotow: Miałem 11 teraz
  • Odpowiedz