Wpis z mikrobloga

@paramedix: ostatnio kupiłem dwunachę po 4 latach z siodemą i powiedzałbym, że żadnego. Brak czytnika linii papilarnych jest bardzo cięzki do zniesienie :/
Brałbym chyba jakiegoś androida
@SmakoszKotow: Oneplus 8 pro to najlepszy flagowiec 2020 roku a teraz doczekał się promocji, o co chodzi? Porównywanie iphone do oneplusów to strzał kolano, jak samym wyglądem to jest kilka lat różnicy nie mówię o reszcie.
@SmakoszKotow: bo on działa dobrze tylko w idealnych warunkach. Na przykład, jak leze w łozku i mam pół ryjca zakryte ramieniem albo poduszka to nie dziala prawie nigdy. Albo jak telefon lezy na stole i chce go odblokowac bez podnoszenia to musze przyblizac twarz i jeszcze ustawiać prawie idealnie "równolegle do pionu" telefonu, zeby załapało. Generalnie wymaga gimnastyki.
Już o maseczkach nie wpomnę, ale to można akurat uznac za przejściowy problem.
Jak zawsze ktos pyta o iphone to zlatuja sie androidowcy "moje lepsze i w ogole apel srapel"

@dowzer89: wychodze z tego samego zalozenia. Najpierw mialem 6S, po 4 latach zmienilem na XS, mysle, zeby zmienic niedlugo i po premierze wezme 12. Ew. jesli 13 bedzie przelomowe to wtedy wskocze na najnowszy, chociaz watpie.
cena nie uzasadnia możliwości ani jakości? Chyba jakiegoś innego ajfona masz XD Jakość wykonania nieporównywalnie lepsza od innych telefonów. Aktualizacje przez co najmniej 5 lat od premiery - powodzenia z czymś takim na Androidzie xD Wszystko śmiga nawet na 5 letnim ajfonie w przeciwieństwie do Androidów z tej półki. iPhone 12 Mini można dostać nowego w sklepie już od 2800 zł, także gdzie ta wysoka cena? xD


@SmakoszKotow: Miałem 11 teraz