Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Dzień siedemnasty. Tag do obserwowania #greyinmay

Zagadałem się dzisiaj z moją ulubioną doktorką na oddziale, przez co kompletnie zapomniałem o moim joggingu - pierwszy pominięty dzień od mojego przyjęcia. Smuteczek. Fajna babka z którą można pogadać na dosłownie każdy temat - od pogody po wspomnienia z palenia marihuany. Jest neurologiem i poprostu dyżuruje żeby zarobić, stąd być może, dostrzegam w niej inną jakość niż tych konowałów z radiologii :). W ramach kopania się z koniem. Pielęgniarka stwierdziła, że mannitol mam wyłącznie po naświetlaniach, a nie w czasie weekendu. Teraz ma dla mnie paracetamol. Mój inteligentny móżdżek powinien wiedzieć, że na pomoc w objawach obrzęku mózgu może liczyć wyłącznie od poniedziałku do piątku. A głupi #!$%@? ośmiela się boleć jeszcze w soboty.
#!$%@? oszczędzają nie tylko na welflonach ale i na kroplówkach z mannitolem XD. Niech mi wystawią rachunek już oddam im tę kasę w #!$%@?, byle mnie już głowa nie bolała. Mannitol 250 ml 15% koszt 28zl. Welflon koszt 4 zł sztuka. Ja #!$%@?, szpitala nie stać na to by ponieść koszty rzędu 30/35 zł. Jak usłyszę że jest z tym jakiś problem następnym razem to poproszę o rachunek i się dorzucę.

W ramach postanowienia zdecydowałem się rozpocząć naukę języka niemieckiego. Angielski u mnie powiedzmy że mocny, choć nie widzę miejsca gdzie miałbym wyjechać z tym językiem. Za to Niemcy, Austria, Szwajcaria brzmią dla mnie ciekawiej.

#szpital #nowotwory #glejak #radioterapia #choroby
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ty masz rację z tym wenflonem... O #!$%@? mać! A co jeżeli to moja wina bo wymawialem nazwę nieprawidłowo? A one chętnie bym mi wymieniły na nowy tylko nie rozumiały co? ().

P.S. o Stary akurat karmią nieźle jak na szpital ((oo))