Wpis z mikrobloga

Następny durny filmik od durnej autorki na temat przemocy domowej. Panna zrobiła sobie sztucznego siniaka pod okiem i sprawdzała czy ktoś będzie się jej pytał co sie stało. xDDDDDD

Ciekaw jestem ile razy ona martwiła się o jakiegoś faceta idącego z siniakami pod oczami. Pewnie pomyślała ,,zaczynał z kimś i dostał, należało się" lub podobne gówno. O co tym feministkom chodzi? Mam martwić się o jakieś obce mi kobiety tylko dlatego że mają #!$%@? pod okiem? Oczywiście efekt eksperymentu jak myślałem, panna dostała w #!$%@? atencji, ludzie pytali jej co sie stało i chcieli pomóc. I teraz pomyślcie czy ktoś się przejmuje jak widzi faceta z obitym ryjem? absolutnie nie. W jakim my kraju #!$%@? żyjemy.
#logikarozowychpaskow #bekazlewactwa #p0lka #przegryw
  • 20
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Typiara odklejona, jako argument, że warto pytać o powód siniaka, podaję siebie, że jej to nie przeszkadzało i była wdzięczna(z namalowanym siniakiem XD) jest absurdalny. Przecież z narysowanym siniakiem na mordzie nie staje się nagle ofiarą przemocy i nie wie co się w tych głowach dzieje
  • Odpowiedz
@Medel1n_:
"Jeśli wyglądasz wystarczająco źle, nikt nie będzie chciał wiedzieć co robiłeś w wolnym czasie." ~ Chuck Palahniuk autor fight club

Tak właśnie powstała książka na, której podstawie później powstał film. Autor książki dostał #!$%@? i później nikogo nie obchodziło co mu się stało.

Kobiety dostają tak dużo atencji, że często są w szoku jak ktoś nie zwróci na nie uwagi. Faceci są do braku uwagi przyzwyczajeni albo prędzej czy później
  • Odpowiedz
@Medel1n_: W państwie simpów takie rzeczy praktycznie nie mają miejsca..
Chociaż przyznam, że ci którzy znęcają się nad żoną, dzieciakami czy zwierzakami powinni mieć upiera*dolone łapy przy samej d*pie.
Sam mam zjeb*ane życie przez ojca pijaka ( mimo że z tym skończył, psycha już dostatecznie zryta ).
  • Odpowiedz
@Medel1n_ to już nie można się głową w szafkę pieprznąć albo brać udziału np. w wypadku samochodowym? XD mnie by było głupio zapytać, żeby nie insynuować, że chłop babę pierze, skoro najbardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, że zrobiły to drzwi od lodówki.
  • Odpowiedz
@Medel1n_: To jest to zjawisko, ktore znaja ludzie jezdzacy samochodami - kobiety czesto nieuwaznie whchodza pod kola bo OCZEKUJA , ze to inni zadbaja o ich bezpieczenstwo.

One tak wiec i tutaj OCZEKUJA, ze inni o nie zadbaja
  • Odpowiedz
W państwie simpów takie rzeczy praktycznie nie mają miejsca..


@mathias94: Zważywszy na fakt, że właśnie to potwierdziłeś i nadal nie wierzysz to trochę słabo.
Jednakże, rozumiem, o co Ci chodzi. Tylko pamiętaj, że jesteśmy strasznie sfrustrowani a to robi problemy i to dość częste, niekoniecznie przemoc musi mieć płeć. Kto mieszkał w bloku to chyba wszystko już słyszał zza ścian.
  • Odpowiedz
@Medel1n_: W liceum przyszła raz gosciarka o kulach i bez zęba, a ja do znajomych na to powiedziałem: o Jezu chyba ją ktoś pobił xD A to się okazało, że piana #!$%@? się #!$%@?ła że schodów xD Wcześniej jeszcze straciła dziewictwo z jakimś studentem al dente i nic nie pamiętała xDDD
  • Odpowiedz
@SlabySzwagron5: Ja raz będąc na domówce u kolegów usłyszałem łomot jakby piorun jebnął a jak sie okazało poprostu laska #!$%@? spadła ze schodów i #!$%@?ła sobie łeb. Ale było wtedy krwi. A ona tylko założyła sobie bandaż, odpoczęła chwile a potem melanżowała z nami dalej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz