Wpis z mikrobloga

Ktoś z Was orientuje się lub porównywał jak wychodzi finansowo gotowanie sobie samemu na diecie? Mieszkam sam, więc nie potrzebuje gotować, a opłata za 5 dni cateringu 2000 kcal wynosi 250 zł. Duża oszczędność pieniędzy podczas samodzielnego przygotowywania posiłków? Już nie patrzę na kwestię czasu spędzania czasu przy garach.

#dieta #catering
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lukarr0w: gdybyś się postarał to poniżej 5 stów na luzie. Myślę, że i za 3 stówki się da. To dycha dziennie. Chłopaki z 5 sposobów na pokazywali kiedyś dietę za 5 zł dziennie, minęło kilka lat więc myślę, że za dychę się uda. Na śniadanie owsianka, pół na pół mleko i woda. Grosze. Do tego wkroisz banana czy rodzynki wrzucisz.
Na kolację kanapki, jajecznica, twaróg i bułka.
Obiad już sam pomysl.
Mniej więcej miesięcznie wyrzucę na catering 1000 zł i zastanawiam się czy w połowie tej kwoty uda mi się zamknąć gotując sobie samemu
@lukarr0w: 15-20min używam, jak raz w tygodniu robię danie na kilka dni (np. kurczak). Robię wtedy np. wrapy do pracy lub burito, warzywa pokroić to mniej niż 5min, sos redukuje zazwyczaj jak się golę/myje zęby więc samo się robi.

To nie program kulinarny, że 2 godziny stoisz nad garami. Samo się robi, szczególnie dania jedno garnkowe, jedynie czas na krojenie i mycie trzeba liczyć.

45-60min robię tego kurczaka na kilka dni