Wpis z mikrobloga

Ale #!$%@?.

Kilka lat temu człowiek żył sobie bez problemu, szczęśliwy, względnie usatysfakcjonowany.
Dzisiaj, może z 5 lat później odjabała się jakaś pandemia, w polityce burdel, wchodzisz na neta a tam tylko więcej polityki, płatne trolle. Chcesz sobie w coś pograć? Podzespoły kosztują sto milionów złotych, konsole są przez długi czas niedostępne. Człowiek się czuje jakby przeszedł do Matrixu i czekał na pixę żeby wrócić z powrotem do normalności.

Tak samo ja, miałem plany na przyszłość, a tu się okazało że nie #!$%@? się nie da, i trzeba zmienić.

Halo rok 2k15 proszę wrócić, trochę mi ciebie brakuje

#przemyslenia #zycie
  • 54
@Jason_Stafford:
Mnie też to dopada, też myślałem nad gitarą, albo nad wykuwaniem, ale nie jestem pewny czy chce się szarpnąć na inwestycję. Trochę szkoda mi siana, szczególnie że myślę nad wyjazdem z kraju, przez co większość rzeczy bym musiał zostawić tutaj
@Ulyssos: Pozwiedzane W sumie w okolicy jest wszystko, a na jakieś mega długie wycieczki nie pozwala sprzęt, forma no i w sumie pogoda. Tego roku mam wrażenie że jest jedno z najgorszych lat, mokro, deszczowo, może mi się trafiło z 10 ciepłych dni do tej pory