Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lronman: bylo nie kupować i nie wspierac tej patologii

@asdfghjkl: właśnie nie rozumiem takich ludzi. Dlaczego dają się dynac skoro cena (słusznie) ich oburza? Jak widzę takie zdjęcie paragonu to przed oczyma mam zdjecie cymbała co w menu / tablice z cenami nie spojrzał wolny wybór. Ktoś chce dawać zarabiać górskim czy morskim góralom to niech daje, ale niech też nie udaje zdziwienia na ceny z kosmosu.

Jak
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Szczerze to niewiem. Może to celowe na instra struga burżuja (o ile na kimś robi to wrażenie) a na YT i wykopie jest lans na "ofiarę krwiożerczego kapitalisty" win win a wydano tylko 70pln za tyle ciężko kupić AdSense i osiągnąć takie zasięgi xd
  • Odpowiedz
  • 0
Już pomijam to że w budach smażą najgorsze jakościowo ścierwo, często import ze wschodu - a nie lokalne ryby łowione przez rybaków


@Atreyu Z ciekawości pytam, bo dużo słyszałem o jakości wód bałtyckich. Czemu lokalne są lepszwj jakości, niż ze wschodu?
  • Odpowiedz
Ja tylko nie rozumiem tego podnoszenia cen? Gastro musi sobie wyrównać straty z okresu gdy byli zamknięci? Przecież wszyscy dostali po dupach przez te pandemii, biznesiarze nie kumajo, że szaraki też nie mają pieniędzy? Że ten ich zarobek z wyższymi cenami będzie tylko pozorny? Aż tak są chciwi, że żerują na tęsknocie obywateli do wypoczęcia poza domem?
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania nie o to chodzi czy stać. Jasne że stać. Ale dla mnie to marnowanie pieniędzy xd to tak jakbyś miał w żabce tyskie są 4 zł a obok w Biedronce za 2.5 zł xd ale ja nie jem jak są takie ceny. Chyba że ze znajomymi chcemy iść do takiej drogiej restauracji bo tak i #!$%@?. To jemy
  • Odpowiedz