Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama no i co z tego. To wtedy lecę oddać krew i mam wolne. To urocze że przeglądasz moje wpisy. Poza tym to druga praca. Dorabiam sobie. Musi być tak jak chce inaczej jestem zły. Inni mają dużo gorzej ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lronman: byłem nad morzem i zastawiałem się jak wy to robicie.
Normalna restauracja zjadłem obiad za 28zł rybka i frytaski. Niedaleko była stołówka i za 15 zł schabowy zjedliśmy, ogólnie góra 30zł za obiad.
Masz menu, masz w nim cenę, ale to chyba zbyt trudne i trzeba iść do budy na wagę i dziwić się jak wiele wyszło.
Niżej obiad za 28 zł (dorsz)
fstab - @lronman: byłem nad morzem i zastawiałem się jak wy to robicie.
Normalna rest...

źródło: comment_1622901476RIjbizx1snQdvYQj9uJFHv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@gybefan dorsz atlantycki, zdjęcie to screen z filmu w którym jest mowa że to nie polski tylko atlantycki. Poza tym autor filmu zachwala rybę i w jego odczuciu ryba warta swojej ceny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Megawonsz_dziewienc: 608zł dałem za 4 noce, z super śniadaniami, za dwie osoby, plaża pusta, tak samo restauracje bo przed sezonem byłem tydzień temu.
Byłeś w ogóle kiedyś za granicą nad morzem czy tylko teoretyzujesz? Bo wszędzie jest tak samo, tylko drożej lub taniej.
Jak się pchasz w tłum to nie dziw się, że tłum.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lronman: dzisiaj kupiłem nad Firlejem (lubelskie) sandacza za 8pln/100g ważony przed smażeniem. Dorsz też był w tej cenie.
  • Odpowiedz