Wpis z mikrobloga

@asdfghjkl: Ok. Jeśli uważasz, że wyciskanie ile się da z ludzi to właściwa droga to nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci powodzenia.
Domyślam się natomiast, że prowadzisz własny biznes (ja nie) i na pewno czujesz się wyzyskiwany przez rząd coraz to nowszymi podatkami i innymi "składkami". I zapewne Ci się to nie podoba. A sam robisz (czysto hipotetycznie, bo zapewne Ty jesteś super biznesiarz) dokładnie to samo. Wyciskasz
  • Odpowiedz
@Voww: wcale tak nie uważam. Przecież napisałem że to patologia. Osobiście bym nie kupił bo nie lubię uczucia wydymania ale z drugiej strony rozumiem też z czego to wynika. Jak wspomniałem mieszkam przy plaży i 20m od domu mam restauracje przy plaży z owocami morza ja natomiast korzystam z aplikacji grab food i zamawiam to samo z drugiego końca miasta z dostawą do domu bo czekać będę tyle samo, zjem
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: jak Ci smakuje to wydaj nawet 150zł. Ja potrafie kupić najtańsze danie, za np. 30zł i rzucić napiwek 100zł tylko dlatego, że dobrze zostałem obsłużony i knajpa z najtańszych składników nie korzysta :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lronman: kupowanie ryb nad polskim morzem to wg jest klasyka kina akcji. Wyobraźcie sobie że #!$%@? się tam ścieki z kilku krajów, mułu jest od groma, Bałtyk jest małym gardłem obok Dani jeszcze tylko otwarty jak ten cały syf ma się filtrować?
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania ja absolutnie rozumiem dlaczego jest drogo nad morzem i nie rozumiem zaleznia się. Tzn trochę rozumiem ale nie popieram. Przecież jest cennik. W ogóle staram się nie jeść tam gdzie nie ma ceny dania tylko za 100gram. W całej Polsce jest cena za danie xd
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama jak to każdy? Ja sam sobie robię. Nie mierz innych swoją miarą. No chyba że bym bardzooo dobrze zarabiał. Musisz byc strasznym bucem na co dzień.


@Simfecstio: Właśnie takim trzeba być - jest cienka linia pomiędzy byciem miłym a byciem frajerem - to właśnie buce stawiają warunki niestety. Jak się nie nauczysz być bucem to do końca życia będziesz urlop w kiblu spędzał
  • Odpowiedz