Wpis z mikrobloga

@mykawz300: bo akurat ty szukasz jakiegokolwiek powodu nawet błahego zeby sie do niej #!$%@? XDD poza tym co ona takiego zrobila zlego w tym programie? Byla nudna jak flaki olejem ale poza tym nic kontrowersyjnego nie zrobila. Poplotkowala, cos #!$%@?ła i tyle. Nie jestem jej fanka bo wole bardziej wyraziste osoby ale to co mowisz jest poprostu glupie. Za to ja moge powiedziec ze nie toleruje takich ludzi jak uwielbiana przez
@deyna123: a kto powiedział, że uwielbiam Karę hahah, to, że jej nie hejtuje i ja lubię nie znaczy, że uważam iż postąpiła super to raz, dwa to nie uważam, żeby jakkolwiek miała być lojalna wobec laski, której nie zna, Marcin na pewno powiedział jej o całym "związku" z Natalią i to też pewnie w jakiś sposób pozwoliło jej iść w tą relację, nie wiem nie wnikam, bo to nie moja sprawa.
@mykawz300: a ty za to #!$%@? same madrosci mowiac tylko o biborze jakby ona jako jedyna w tym programie byla falszywa i wszystkich obgadywala. Przeciez widac ze tylko do niej sie #!$%@? bo jakos nie wspominasz o falszywosci i knuciu Olki oraz Sida przez 3/4 programu, agresywnym zachowaniu Goryla czy oszukaniu Karoliny przez Kamila. Ciagle tylko ten bibor i bibor ktora w zasadzie jedyne co tam robila to cos tam #!$%@?