Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
#blackpill i #redpill obalony. Widzicie #przegryw, Frank Sinatra też miał zakola, a mimo to podobał się kobietom. Wy też możecie. Wystarczy walnąć pięścią w stół. #rozwojosobistyznormikami

Co prawda Frank Sinatra był utalentowanym piosenkarzem, miał opinię dobrego ojca, a zakoli nie dostał w wieku 15 lat, ale to takie nieistotne szczegóły.
Pobierz Qba1996 - #blackpill i #redpill obalony. Widzicie #przegryw, Frank Sinatra też miał z...
źródło: comment_1622758928tUZOb1nWmjH6k8GxY0thFs.jpg
  • 76
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xreak: to zależne od wzrostu kobiety No nie oszukujmy się jak wygląda niższy facet przy kobiecie średnio, choć ja np nie mam nic do faceta w swoim wzroście mogłabym być z takim, a zakola to już w ogóle kto normalny ja to uwagę zwraca xd
@TrisssMerigold: Mało która kobieta przyzna się do swoich płytkich kryteriów, bo grozi jej ostracyzm społeczny, a kobiety są ewolucyjnie zaprogramowane, żeby do tego nie doprowadzać. A co kobiety sądzą naprawdę najlepiej badać po ich wyborach i działaniach, a nie deklaracjach. Powiem więcej, niektóre nawet nie są świadome swoich kryteriów wyboru, po prostu jakiś facet im się podoba i racjonalizują sobie, że to jakiś mityczny "urok", charakter, dobroć serca. Oczywiście te rzeczy
@Qba1996: żadna normalna kobieta nie będzie się czepiać jakiś zakoli, gdy facet będzie w porządku;) powtarzam kobieta a nie jakas gownosiksa


@TrisssMerigold:

Też mi się tak wydaję, mam kilku ziomków 30+, albo zakola, albo wygoleni i.... mają powodzenie. Wśród znajomych różowych jest tylko jeden z atrybutów na +. Znam taką która w ogóle nie zwracają na to uwagi, ale za to bez dopracowanego na ciężkich przysiadach ud i pośladów -
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Night_Nine: XD sama prawdę napisałam;) lepiej wierzyć w te bzdury, że to przez jakieś zakola gdzie normalny człowiek nawet na to nie patrzy xD , gdyby nie wykop nigdy bym nawet nie pomyślała że ktoś może mieć jakiś problem bo zakola xD problem leży w zachowaniu a nie w zakolach
@belie: więc tak jak myślałem xd Wielu ludzi nie jest świadomych perspektywy drugiej strony, starsi nie rozumieją że czasy się zmieniły i kobiety są o wiele bardziej wymagający, kobiety nie rozumieją, że zdobycie partnera nie jest tak łatwe jak u kobiet, wysocy nie rozumieją, że niscy mają problem z powodu samego wzrostu itd. Ja rozumiem każda z tych stron, wiem jak obecnie wygląda sytuacja, wiem jak wygląda to u kobiet (
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BrokenRustyMachine: jak dla mnie nadal osoby z roczników 2000, a nawet 1995 to nadal dzieciaki i jeszcze wszystko im się zmieni... ;)
Korzystajcie z życia, a miłość jak ma przyjść to i tak przyjdzie. Na mnie w szkole nawet nikt nigdy nie spojrzał, myślałam, że będę raczej sama, a jakoś wybranek się trafił. Internet akurat nam pomógł siebie odnaleźć. :)
Mniej Tinderów i innych shitów (albo chociaż używajcie z tego z