Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
#blackpill i #redpill obalony. Widzicie #przegryw, Frank Sinatra też miał zakola, a mimo to podobał się kobietom. Wy też możecie. Wystarczy walnąć pięścią w stół. #rozwojosobistyznormikami

Co prawda Frank Sinatra był utalentowanym piosenkarzem, miał opinię dobrego ojca, a zakoli nie dostał w wieku 15 lat, ale to takie nieistotne szczegóły.
Qba1996 - #blackpill i #redpill obalony. Widzicie #przegryw, Frank Sinatra też miał z...

źródło: comment_1622758928tUZOb1nWmjH6k8GxY0thFs.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@belie: nie chce brzmieć tutaj jak typowe wykopki, ale jesteś kobietą a to robi bardzo dużą różnicę xd Wykopki oczywiście przesądzają że trzeba być modelem z okładki żeby mieć jakieś zainteresowanie wśród kobiet, ale niestety wszystko zmierza w tym kierunku, hipergamia kobiet osiąga kolejne szczyty a będzie coraz gorzej. Ja pomimo tego, że uważam się za atrakcyjnego faceta i nie mam jakiś problemów z kobietami to jestem świadomy że będzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BrokenRustyMachine: wystarczy spojrzeć na te dziewczyny, których nikt nie chce (serio, są takie) i dać im szansę.
No i nie stygmatyzujcie każdej dziewczyny, która miała zainstalowanego Tindera, bo to jeszcze o niczym nie świadczy. (Pewnie za jakiś czas będzie się szykowało weselicho moich znajomych, którzy właśnie się tak poznali).
Nie wiem w jakich kręgach się obracacie, ale ja nie znam żadnej dziewczyny, która miałaby jakąś ilość partnerów ponad normę. W
  • Odpowiedz
@belie: wyraźnie zaznaczyłem, jeśli miała tindera dłuższy czas. Ja poznałem wiele dziewczyn, reguła jest taka, że obecne 20 latki mają większe przebiegi niż ich matki po 40 (a przynajmniej w przypadku większości tinderowek tak jest)
  • Odpowiedz
@Night_Nine: według mnie największym problemem jest to że mężczyźni traktują kobiety jak jakieś istoty z innego świata. Trzeba mieć luz, znać swoją wartość, być świadomym że są kobiety na poziomie ale i te które nie rokują. Wybierać rokujące a na resztę kiełbasa, niestety mężczyźni latają za jedną upatrzoną, która często jest toksyczna/egoistyczna/zepsuta.
  • Odpowiedz
@belie: miłość przychodzi sama ale do kobiet i atrakcyjnych mężczyzn. Łatwo mówić "ja myślałam że już zawsze będę sama ale znalazłam miłość. Da się? Da się." będąc kobietą. Kobiet nie obowiązuje żadna granica wzrostu powyżej czy poniżej której zdane są na samotność, kiedy ja jestem skreślony przez większość bab na wstępie zanim zdążę cokolwiek powiedzieć przez tą jedną cechę zależną ode mnie w 0%.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ehhcokolwiek: miłość przyszła sama, ale to ja podrywałam mojego męża. On nie chciał kobity z tak daleka, ale dał się namówić. :P
Granica wzrostu dla kobiet może nie, ale granica wagi to już pewnie tak... ;)
Ale znam mnóstwo osób, dla mnie nieatrakcyjnych, a jakoś w pary się łączą (łysi, łysiejący, niscy, z trądzikiem, z nadwagą, z niedowagą etc). Więc musi się dać. Tyle, że często jest to dopiero po
  • Odpowiedz
@belie: przecież wagę można dowolnie zmienić w wybranym momencie, dlaczego to porównujesz? Podaj mi przykłady co mogę zrobić by urosnąć o chociaż kilka cm skoro to takie proste. Po za tym to że ktoś się łączy w pary to jeszcze nic nie znaczy, jeżeli pocieszeniem dla mnie ma być to że może za 10 lat kobieta z całym bagażem doświadczeń i przebogatą historią życia społeczno-seksualno-emocjonalnego będzie zainteresowana mną z moim
  • Odpowiedz
@belie: poza tym mówisz o "kobietach których nikt nie chce". Otyłe kobiety mocno poniżej przeciętnego wyglądu dostają często na tinderze setki (dosłownie) razy więcej lajków od przeciętnych mężczyzn. Nie wiem w jaki sposób chcesz przekonać że rzeczywiście istnieją niechciane przez nikogo kobiety
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ehhcokolwiek: co to za wskaźnik kto ile dostaje lajków? Ludzie, wyjdzie do reala i przestańcie się tym przejmować, bo to totalnie nie ma znaczenia. Przecież wystarczy jeden lajk od tej wybranej. ;)
Co do wagi to niby można, ale często nie jest to łatwe, bo uwarunkowane zdrowotnie. Niemniej, tak jak wcześniej pisałam, znam ludzi wcale nie wysokich, a żonatych (patrz mój sąsiad 150cm).

Obstawiam, że również od razu nie znajdziesz
  • Odpowiedz
@belie: ale w jaki sposób to ma się wydarzać jak chłop jest niski co sprawia że z automatu nie jest traktowany poważnie? Miałem przez cały okres nastoletni te dwie rzeczy które wymieniłaś i spędziłem całą młodość patrząc jak ludzie w moim wieku się zbliżają do siebie, kochają a ja stoję w miejscu.
To ile kto dostaje lajków to dość oczywisty wskaznik tego kto jakie zainteresowanie może wzbudzić, wydaje mi się
  • Odpowiedz
@ehhcokolwiek: to nie jest już nawet nieświadomość tylko totalne odcięcie od rzeczywistości, tak jak bym nie widział loch które są totalnie zajechane, zaniedbane, otyłe i po prostu odrzucające a i tak mają swoich beciaków. Widzę tymczasem typów którzy są przeciętni czy tam mają jakieś osiągnięcia ale nie są oskarkami deweloperskimi i co mają? XD no nic, no ale miłość przyjdzie sama tak napisała normica ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Co do wagi to niby można, ale często nie jest to łatwe, bo uwarunkowane zdrowotnie


@belie: tak tak, to genetyka wszystkiemu winna XDDD

Akurat na spasienie się ma się wpływ nawet przyjmując odpowiednie leki i rygorystycznie trzymając się diety no i ile jest % tych z chorą tarczycą bo pewnie to masz na myśli wśród totalnie otyłych wielorybów? 1%?
PogryzionyPrzezPokemony - > Co do wagi to niby można, ale często nie jest to łatwe, b...

źródło: comment_1622806692wyzlDLuMu15J0tCXCoz4eX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
gowno prawda xD sami sobie to wkrecacie albo macie obraz, że każda dziewczyna to leci na chadow.


@TrisssMerigold: Chciałem cie tylko potrollować, tak naprawdę lecą na przeciętniaków spokojnych anonków ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego ten tag jest jednym z największych na wykopie i dlatego znam przypadki gdzie ludzie zrobili magika przez was hipergamiczne bestie.
  • Odpowiedz