Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
#blackpill i #redpill obalony. Widzicie #przegryw, Frank Sinatra też miał zakola, a mimo to podobał się kobietom. Wy też możecie. Wystarczy walnąć pięścią w stół. #rozwojosobistyznormikami

Co prawda Frank Sinatra był utalentowanym piosenkarzem, miał opinię dobrego ojca, a zakoli nie dostał w wieku 15 lat, ale to takie nieistotne szczegóły.
Pobierz Qba1996 - #blackpill i #redpill obalony. Widzicie #przegryw, Frank Sinatra też miał z...
źródło: comment_1622758928tUZOb1nWmjH6k8GxY0thFs.jpg
  • 76
@ehhcokolwiek: caly post jest o zakolach i do nich nawiązuje, nie zakola tu są problemem tylko wasze myslenie i jeszcze takich Julek co was w kompleksy wpieprzają zupelnie bez powodu, gdyby nie wykop nawet bym nie pomyslala o jakis zakolach xD wiec nie warto wrzucac wszystkich do jednego wora, a skoro potencjalna Julka ma problem z zakolami choc facet moze byc naprawde w porządku to ona ma cos z garem tylko
@TrisssMerigold: ok no zakola akurat mam w dupie bo mam fajne gęste włosy tylko co z tego jak jestem niski. Oczywiście że znajdzie się może 2% bab które zaakceptują umiarkowanie niski wzrost tylko pozostałe 98% już mnie osra na starcie. Na grupce na fb "gify", która to jest największą młodzieżową grupką w polskim internecie chyba ze dwa miesiące temu ktoś zrobił ankietę dla bab czy wolałyby niskiego przystojnego czy wysokiego niezbyt
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ehhcokolwiek: młodzieżowa grupka Boże, ale wy macie problemy xD z dzieckiem chcesz być czy z kobietą xd jak dziewczyna ma coś w głowie to będzie miała w każdym wieku logiczne myślenie, jak się coś nie podoba komuś to nie warto się tym przejmować ja wychodzę z założenia, że jak coś się nie podoba to papa albo się znajdzie ktoś kto akceptuje kogos w stu procentach albo ma pecha
@TrisssMerigold: sama sobie zaprzeczasz, najpierw mówisz że to dzieci a nie kobiety a zaraz potem mówisz że jak jest ogarnięta to niezależnie od wieku. Po prostu to są instynkty których nie da się przytłumić, kobiety wolą randoma wzrostaka zamiast normalnego ogarniętego gościa tylko nie wiem czemu się tak często do tego nie przyznają. Sama o tym zapewne doskonale wiesz bo mając do wyboru gościa 175 cm i 190 cm wybrałabyś tego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ehhcokolwiek: No ale np moja przyjaciółka ma 158 cm wzrostu i dla niej ideał jest taki od 170 do 183 a widzisz ja mam 175 więc u mnie granica jest wyższa bo ja jestem wyższa, a że niektóre 150 lubią 190 no to co zrobisz?! Nic nie zrobisz będziesz płakał z tego powodu ? Nie ;) więc poprostu szukaj w miarę niskich przynajmniej większa szansa na znalezienie kogos, każdy ma jakiś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hamuj_sie_hamuj_sie: nie o to mi chodziło a o nazwę "słabe geny" to jak powiedzmy facet z zakolami byłby super inteligenty i poprostu perfekt pod każdym innym względem to co to oznacza słabe geny dla mnie to śmieszne, po drugie z tego co wiem to nie tylko geny za to odpowiadają