Wpis z mikrobloga

@PjeseczeQ: te czady których tu wstawiacie to są jakieś lalusie, wcale nie podobają się kobietom. Skąd pomysł, że one lecą na powiększone u faceta usta, wydepilowane brwi, mocne solarium, nadmiar żelu na włosach i kurna ultraobcislą koszulkę? xd to są czady które podobają się samym przegrywom.
  • Odpowiedz
@Ap-maokai-abuser:
`17 lat, 167 cm wzrostu, idealna linia włosów, ponadprzeciętna morda, jeżdże na desce i dobrze sie ucze. Dałem kosza jednej lasce, z obecną jestem w związku od ponad 4 miesięcy. Jakies pytania? XD

Nie dość że zajebisty, to jeszcze jaki skromny i nie narcystyczny! Ideał!
  • Odpowiedz
@Judger2: niom badania. Powtarzam BADANIA xd

To nie stało koło badań. Gość nie pokazał nigdy od ilu kobiet dostał kosza gdy zrobił się niemiły. Pokazywał tylko jedną czy dwie rozmowy pasujące pod tezę.

Cały blackpill tak wygląda. Liczą się FAKTY I NAUKA. Chyba, że podajesz takie fakty jak
-przeciętny wzrost u mężczyzn i procent facetów w związkach
-mężczyźni są sprawcami przemocy w związku 11razy częściej (tu wiadomo, że policja nie traktuje
  • Odpowiedz
@Judger2: moja "księżniczka" pogorszyła "warunki bytowania" dla mnie. I co teraz. 175cm here. Wyłącz wykop, pierze ci łeb ta sekta. Oni Cię nienawidzą, nie ma przegryw większego wroga niż kolega z tagu. Będą pilnować by ci sie nie polepszyło, wmawiać te odrealnione bzdury. Oni nie chcą dla ciebie dobrze.
  • Odpowiedz
@Pierorzek: to ciekawe jakim #!$%@? cudem ja przegryw 170 3.5/10 z mordy nigdy nie miałem sexu a mój znajomy 180 obiektywnie 7/10 zmienia laski jak rękawiczki ? pewnie mam #!$%@? charakter... dawaj na priv to ci coś poślę, ale #!$%@? ci to twój światopogląd ze stanowiska... podejmujesz wyzwanie, czy obsrasz zbroję ?
  • Odpowiedz
@Judger2: no twój charakter bez dwóch zdań jest spi3rdolony, widzę to po jednym twoim komentarzu. Nie chciałbym czekać z Tobą w kolejce po bułki ani tym bardziej być twoim kolegą. Zapewne nie tylko kobiety Cię unikają. Brak męskich przyjaciół też uzasadniasz wzrostem?

A jakim cudem są aktorzy bogaci wysocy i samotni a ja znam typa na wózku który ma dziewczynę? Chyba lubisz dowody anegdotyczne.
  • Odpowiedz