Wpis z mikrobloga

- kolega gej, ktory nie popiera lgbt


@marcooo80: Nawet nie wiesz co ludzie są w stanie popierać żeby być akceptowanym przez jakąś grupę społeczną. Smutne to jest, ale raz nawet poznałem geja, który z dumą nazywał siebie homosiem, a raz takiego który miał tak wyprany mózg, że nie dość że "nie popierał LGBT" to chciał mieć żonę i dzieci w przyszłości.
  • Odpowiedz
kolega ruchacz, ktory ma 167cm wzrostu i morde kartofla, a obraca modelki


@marcooo80: Liroy jest nawet niższy i ma żonę, która była modelką.

kolezanka, ktora nie zwraca uwage na wyglad


W sensie w ogóle nie zwraca czy po prostu przywiązuje mniejszą uwagę do tego wyglądu niż przegrywy z wykopu? Bo to drugie to nie jest przecież nic nadzwyczajnego.

kolega gej, ktory nie popiera lgbt


Trochę takich osób jest. Zabawne jest po
  • Odpowiedz
@Wegetujemy: mieszkam w małym mieście 110 tyś mieszkańców. Jak zamożni są moi rodzice? Nie wiem co to ma do rzeczy, nie jestem jakiś turbo bogaty, ale też nie jestem biedny, coś w deseń lekko ponad przeciętnie, argument, że leci na hajs, możesz sobie wybić, jej starzy to lekarze XD
  • Odpowiedz
@Ap-maokai-abuser:

167 cm wzrostu, idealna linia włosów, ponadprzeciętna morda,


No i? Właśnie napisałeś że masz ponadprzeciętną mordę + idealną linię włosów, na którą kobiety też zwracają uwagę i masz dziewczynę - nie wiem czy się chwalisz czy żalisz. To tak jakby napisać, że masz Aventadora i szybko jeździsz. #!$%@?, masło maślane.
  • Odpowiedz