Wpis z mikrobloga

Blinkee - 2 kody na 17 minut

Jutro podobno ma być tez kolejny kod, zaplusuj wpis to Cie zawołam do kolejnego :)

Kod HULAJ9 dodaje do konta 9 minut darmowych minut do wykorzystania na jazdę hulajnogami w Kołobrzegu i Koszalinie do końca 6 czerwca 2021.

Kod JDGRDVE9 dodaje do konta 8 minut darmowych minut do wykorzystania na jazdę hulajnogami oraz skuterami w Kołobrzegu i Koszalinie do końca 3 czerwca 2021.

Jeśli chcesz w łatwy sposób dostać 50 złotych, które możesz wykorzystać np na przejazdy hulajnogami Blinkee to gorąco polecamy w ciągu dwóch minut zarejestrować się w Twisto, a dostaniemy szybko gotówkę, którą możemy wydać na dowolne usługi. :)

Aby wprowadzić kod wystarczy w aplikacji Blinkee w menu wybrać Kody rabatowe, wpisać kod i nacisnąć przycisk Potwierdź. W zakładce "Płatność" podejrzysz jaka kwota pozostała do wykorzystania.

Jak ktoś jest spoza tego regionu a chce jeszcze sporo minut to niech do mnie napisze na priv ;)
Źródło newsa


#blinkee #kodyodlubiekiedy #koszalin #kolobrzeg #hulajnogaelektryczna

PS kody publikuję w ramach tagu #kodyodlubiekiedy który obserwuje 1357 mirków () Możesz mi napisać prywatną wiadomość to prześlę Ci spis aktualnych kodów na 940 złotych - na np. Booking, darmowe przejazdy taksówkami, hulajnogami, HBO Go, Flixbus, a nawet na odebranie gotówki na konto etc.
Pobierz LubieKiedy - Blinkee - 2 kody na 17 minut

Jutro podobno ma być tez kolejny kod, za...
źródło: comment_1622726889wKyAsZn9Rg5R49M2ViP3H1.jpg
  • 2