Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@harypsot: masz tam opony Michelina jeśli dobrze widzę. Męczy cie ten dźwięk na asfalcie lub chodniku? Mam to w boreas 2 I jak jadę po asfaltach to zawsze zastanawiam się kto u licha to zaprojektował
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@msta: oj tak, dźwięk wydawany przez bieżnik potrafi być denerwujący, tym bardziej że wcześniej miałem raczej płaskie opony i takich problemów nie było. W każdym razie dobrze się trzyma w zakręcie i na asfalcie i na szutrze więc ten dźwięk jakoś ujdzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@matka19002: myślę że w tej cenie naprawdę warto. Największe różnice względem droższego modelu to hamulce mechaniczne i napęd. Zostaje sportowa geometria i karbonowy widelec. Dla mnie to pierwszy gravel więc nie narzekam za bardzo na brak przełożeń czy siłę hamowania. W porównaniu do starego roweru to i tak bajka. Przed kupnem myślałem czy nie warto szukać czegoś na Sorze, ale po spojrzeniu na różnice w ilości zębów zrezygnowałem, bo różnice w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrpolman: podjechałem do lokalnego serwisu, gość obejrzał tylny trójkąt ze wszystkich stron i stwierdził że producent nie przewidział montażu nóżki w tym modelu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@harypsot: nie przewidzieli miejsca na nóżkę bo pewnie jakiś promil ludzi którzy mają gravela odczuwają w ogóle potrzebę posiadania takiego "osprzętu"
Raczej będzie przeszkadzać, niż pomagać.
No chyba że chcesz tam założyć dwa bagażniki i cztery wielkie sakwy, to wtedy podobno się czasem przydaje jak jedziesz po jakimś pustkowiu gdzie nie ma o co się oprzeć.
Jak koniecznie musisz coś mieć, to może coś takiego
Cementoasfalto - @harypsot: nie przewidzieli miejsca na nóżkę bo pewnie jakiś promil ...

źródło: comment_1623150867SyCM1Z3QhmTFzCHjxasktt.jpg

Pobierz