Wpis z mikrobloga

Nie miałam kontaktu ze swoim kuzynem ponad 10 lat, właśnie dostałam od niego wiadomość na fb, w której wkleja mi zaproszenie na ślub xd to teraz tak się zaprasza na wesela czy szuka dodatkowych kopert? #wesele #pytaniedoeksperta
  • 29
  • Odpowiedz
@kamisan: dla mnie osobiscie to bylo by okazanie braku szacunku. To wazny dzien, gosvie sa integralna czescia tego wydarzenia. Komu mozna, nalezalo by przekazac do rak zaproszenie, komu nie kozna, poinformowac i wyslac pocztą.
Za taki fikolek z wklejeniem zdjevia z marszu kazal bym uciekac predziutko. Tylko w trovhe bardziej niecenzuralny sposob
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@BillyGugu dokładnie, w sumie jeśli naprawdę nie mógł wręczyć osobiście to mógł do mnie zadzwonić na fb i powiedzieć co i jak, zaproszenie wysłać pocztą. Przez chwilę się zastanowiłam czy może moje podejście jest zbyt staroświeckie stąd wpis na mirko
@ejenes obrazek a pod nim "zapraszamy, proszę potwierdzić do X daty" i emotka minka uśmiechnięta JPG xd
  • Odpowiedz
@kamisan: Rozumiem gdybys mieszkała na 2 końcu polski ale nawet wtedy zdecydowałbym sie na telefon :D Ja bym nawet nie odpisał na taka forme zaproszenia, bo jest to mocno lekceważące.
  • Odpowiedz
via Android
  • 10
@espu
albo wyślę mu zdjęcie banknotu 500zł na fb, wystarczy? ( ͡º ͜ʖ͡º) ehh szkoda gadać, przykro mi się nawet zrobiło przez chwilę
  • Odpowiedz
@kamisan: nowoczesne społeczeństwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bądź ponad to. Nie zniżaj się do jego poziomu.
Podziękuj serdecznie za zaproszenie i przeproś, ze niestety i z przykrością, ale niestety nie zawitasz. I zaproś na kawę jak będzie z żonka w Twojej okolicy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aerwin: powiem Ci, że pewnie bym nawet o tym nie wiedziała i jest mi obojętne czy byłabym na tym weselu czy nie. Z dwojga, wolałabym w ogóle nie dostać zaproszenia
  • Odpowiedz
@kamisan: Mirabelko ja w niedzielę zostałem zaproszony przez kuzynkę którą ostatnio widziałem jak miała 4 lata czyli nie widzieliśmy się 20 lat xD. Plus chociaż za to że zaprosiła osobiście.
  • Odpowiedz
@kamisan: No ale i tak #!$%@? dramat. W styczniu pochowałem tatę, w maju zmarł wujek, brat taty i na żadnym z pogrzebów nie raczyła się zjawić ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja osobiście jak będę zapraszał na wesele to tylko i wyłącznie osoby najbliższe, z którymi mam chociażby minimalny ale jakiś kontakt, no i znajomych i przyjaciół.
  • Odpowiedz