Wpis z mikrobloga

@cerbera: Miałem jechać tam w zeszłym roku ze znajomymi ale jak to w życiu bywa wyszła d--a z wyjazdu. Potem zobaczyłem zdjęcia i zrozumiałem ile mnie ominęło. Fajny myk tam jest, że na parking na który wchodzi 30 aut w pierwszej kolejności wpuszczają miejscowych a dopiero potem ludzi spoza stanu. Jak się nie załapiesz to nie wjedziesz. Potem otwierają ci szlaban i masz dzień bez zasięgu telefonu i kontaktu ze
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca: mozemy tez zabrac namiot i z kajakami/canoe jechac do adirondack. Chcialbym kiedys zebrac z 10 osob i zrobic przeprawe przez creeks/swamps/ponds.Tylko ze przez taka prawdziwa dzicz gdzie masz tysiace akrow odludzia w kolo.
BTW to jest bardzo ciekawe miejsce z ciekawa historia i tez na odludziu. https://www.adirondack.net/history/camp-santanoni/
Maja stary boat house skad mozesz poprostu wziac lodke/kajak i poplywac po jeziorze, ktore jest odciete od swiata, jedyne co slychac to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@R2D2_z_Sosnowca: poki co w nyc, w czerwcu mam closing na dom i jak sie uda to wynosze sie do north new jersey. Musimy kiedys gdzies wyskoczyc razem. Jezdzisz sam czy z zona/dziewczyna?
  • Odpowiedz
@cerbera: Przeważnie to z... dziećmi ( ͡° ͜ʖ ͡°) a czasem dochodzi jeszcze żona tak więc napewno byłby dobry temat na wyjazd. Bądźmy w kontakcie.

My mamy rodzine w Bloomingdale NJ a i znajomych w Ringwood i czasem tam ganiamy się z niedźwiedziami po górach tak, że tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cerbera: Mi się udaje czasem na ryby nad Lake Champlain do VT z kolegami wyskoczyć na kilka dni ale przyznaję, że coraz trudniej się wyrwać. W sumie z dziećmi też można się świetnie bawić jak są ogarnięte i mają takie same zainteresowania.
  • Odpowiedz